خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش تخفیفی 1200 شانه طرح یلدا گل برجسته

فرش تخفیفی 1200 شانه طرح یلدا گل برجسته
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش تخفیفی 1200 شانه طرح یلدا گل برجسته فرش تخفیفی 1200 شانه طرح یلدا گل برجسته فرش تخفیفی 1200 شانه طرح یلدا گل برجسته فرش تخفیفی 1200 شانه طرح یلدا گل برجسته

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
1200
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
6,750,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

یکی از دغدغه های خانواده ها به ویژه کسانی که به دنبال تهیه کردن جهیزیه هستند بحث خرید هر کالا با قیمت مناسب می باشد که این موضوع در باب خرید فرش جهیزیه نیز تاثیر دارد. اگر در خرید فرش عروس تنوع طرح و رنگ بندی برای شما چندان مهم نمی باشد به راحتی در میان انواع مختلف فرش ماشینی قیمت مناسب در فروشگاه فرش کاشانک می توانید به انتخاب و خرید اقدام نمایید. در این دسته از فرش های ماشینی که به نام فرش تخفیفی شهر فرش معرفی می گردند می توانید با تنوعی کمی از طرح و رنگ به انتخاب و خرید فرش اقدام نمایید. در این صورت با خرید از این دسته از محصولات می توانید قیمت مناسب تری را برای این فرش های ماشینی پرداخت نمایید.
البته باید در نظر داشته باشید که این دسته از محصولات تنها به سبب تک افتادن از لحاظ طرح، رنگ و ابعاد می باشد که با قیمت مناسب عرضه می گردد و همین علتی است بر معرفی کردن این محصولات به عنوان فرش های ته انباری که با همان درجه کیفیت ولی قیمت مناسب به خریداران عرضه می گردد.
فروش فرش تخفیفی و ارزان قیمت برای جهیزیه در این مجموعه با ارائه ضمانت و گارانتی کیفیت به خریداران ارائه می گردد که خود اعتماد و اطمینان خرید را برای خریداران از این مجموعه بالا می برد. فرش تخفیفی 1200 شانه طرح یلدا گل برجسته یکی از انواع طرح های فرش ماشینی است که به سبب تک رنگ شدن این محصول با رنگ آبی کاربنی است که در دسته فرش های ته انباری قرار گرفته است و در این مجموعه به عنوان فرش تخفیفی آماده فروش می باشد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فروش فرش تخفیفی و ارزان قیمت برای جهیزیه
در جهت تهیه فرش ماشینی مناسب قیمت می توانید از فروشگاه فرش کاشانک با امکان فروش فرش تخفیفی و ارزان قیمت برای جهیزیه به بهترین نوع از این محصولات با دریافت گارانتی کیفیت دست یابید. فروش این نمونه از محصولات هم به شکل حضوری و هم به صورت آنلاین در این مجموعه مهیا می باشد تا بسته به شرایط خریدار به راحتی بتوان به خرید هر یک از این فرش های ماشینی دست یافت.

برگشت به بالا