خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش تخفیفی 1200 شانه طرح نگین گل برجسته

فرش تخفیفی 1200 شانه طرح نگین گل برجسته
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش تخفیفی 1200 شانه طرح نگین گل برجسته فرش تخفیفی 1200 شانه طرح نگین گل برجسته فرش تخفیفی 1200 شانه طرح نگین گل برجسته فرش تخفیفی 1200 شانه طرح نگین گل برجسته فرش تخفیفی 1200 شانه طرح نگین گل برجسته

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
1200
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
6,750,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

فرش تخفیفی 1200 شانه طرح نگین گل برجسته که در بالا مشاهده می نمایید یکی از انواع فرش های ته انباری ارائه شده در فروشگاه فرش کاشانک می باشد که با رنگ زمینه فرش کرم در ابعاد فرش 6 متر، 9 و 12 متر قابل فروش می باشد. این دسته از فرش با این تم رنگ زمینه یکی از بهترین گزینه های انتخابی برای خرید فرش عروس می باشد که اگر از لحاظ طرح فرش خریدار مشکلی نداشته باشد به راحتی می توان خرید فرش تخفیفی مناسب جهیزیه عروس را با بهترین قیمت از این قبیل از محصولات خریداری نمود.
این دسته از فرش های ماشینی که در یک ابعاد خاص به صورت تک یا جفت باقی مانده اند یا حتی از لحاظ رنگ یا بحث طرح فرش که دچار توقف تولید شده اند به عنوان فرش استوک معرفی گشته اند و برخلاف باور عموم که این دسته از فرش های ماشینی را فرش های دست دوم می دانند این نمونه از فرش ها در اصل همان فرش های درجه یک تولیدی در کارخانه فرش بافی می باشد که به سبب موارد ذکر شده در بالا در دسته بندی فرش های تخفیفی قرار گرفته است.
مقاله مربوطه: فرش استوک چیست؟
عوامل ذکر شده در بالا که منجر به قرار گیری یک فرش در دسته بندی فرش های ته انباری می شود را می توان از عوامل موثر در بحث قیمت این محصولات دانست به طوری که این قبیل از فرش های ماشینی را با قیمت ارزان تر نسبت به دیگر دسته بندی های این محصولات به خریداران ارائه می نمایند.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش تخفیفی مناسب جهیزیه عروس
اگر به دنبال خرید فرش تخفیفی مناسب جهیزیه عروس هستید پیشنهاد خرید از فروشگاه فرش کاشانک دسته بندی فرش های ماشینی قیمت مناسب را در خاطر داشته باشید. در این دسته بندی از فرش های ماشینی می توانید به خرید فرش های تخفیفی که در اصل همان فرش های درجه یک اما ته انباری هستند با رنگ بندی و طرح های خاص دست یابید. در باب اطمینان از کیفیت این محصولات نیز فروشگاه فرش کاشانک ارائه ضمانت و گارانتی کتبی فرش را برای خریداران در نظر گرفته است.

برگشت به بالا