خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش تخفیفی 1200 شانه طرح نایین گل برجسته

فرش تخفیفی 1200 شانه طرح نایین گل برجسته
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش تخفیفی 1200 شانه طرح نایین گل برجسته فرش تخفیفی 1200 شانه طرح نایین گل برجسته فرش تخفیفی 1200 شانه طرح نایین گل برجسته فرش تخفیفی 1200 شانه طرح نایین گل برجسته فرش تخفیفی 1200 شانه طرح نایین گل برجسته فرش تخفیفی 1200 شانه طرح نایین گل برجسته

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
1200
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
6,750,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

خرید فرش تخفیفی ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح نایین یکی از طرح های اصیل بافت فرش که به نوعی از طرح های پر فروش می باشد را می توانید در فروشگاه فرش کاشانک در دسته بندی فرش های ته انباری تنها با رنگ بندی فرش کرم و فرش آبی در ابعاد  مشخص با قیمت ارزان خریداری نمایید. این نمونه از فرش های ماشینی را می توانید در جهت تغییر مدل کف پوش منازل یا حتی برای خرید فرش عروس مورد خریداری قرار دهید.
فرش تخفیفی 1200 شانه طرح نایین گل برجسته یکی از دسته فرش های دستباف نما می باشد که با تراکم 3600 و تعداد 8 پالت رنگ بندی واقعی مورد تولید قرار می گیرد. این نمونه از محصولات را با بهترین نوع الیاف مرغوب بافت فرش که از جنس آکریلیک هیت ست شده می باشد و از عدم پرزدهی و مقاومت بالا برخوردار است مورد تولید قرار می دهند که همین موضوع در اصل نشان از درجه یک بودن این فرش های ماشینی به شمار می رود.
اما دلیلی که سبب گشته تا این نمونه از محصولات با قیمت مناسب به دست خریداران برسد را می توان تنها باقی ماندن رنگ و ابعاد خاص این محصول را بیان نمود که خود عللی است برای فروش این محصولات با قیمتی ارزان. 

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش تخفیفی ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح نایین
اگر به دنبال خرید طرح های اصیل و کلاسیک فرش های ماشینی کاشان هستید که از قیمت مناسبی برخوردار باشد و بحث خرید این محصولات با ابعاد خاص برای شما مشکل نمی باشد، توصیه می گردد که از فروشگاه فرش کاشانک دسته بندی فرش های ته انباری این مجموعه که به عنوان فرش تخفیفی محصولات خود را به خریداران عرضه می دارد به خرید اقدام نمایید. خرید فرش تخفیفی ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح نایین یکی از بهترین گزینه های است که برای متقاضیان فرش های اصیل ایرانی با قیمت مناسب به صورت حضوری و آنلاین مهیا گشته است.

برگشت به بالا