خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش تخفیفی 1200 شانه طرح کاشان گل برجسته

فرش تخفیفی 1200 شانه طرح کاشان گل برجسته
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش تخفیفی 1200 شانه طرح کاشان گل برجسته فرش تخفیفی 1200 شانه طرح کاشان گل برجسته فرش تخفیفی 1200 شانه طرح کاشان گل برجسته فرش تخفیفی 1200 شانه طرح کاشان گل برجسته فرش تخفیفی 1200 شانه طرح کاشان گل برجسته

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
1200
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
6,750,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

فروشگاه فرش کاشانک با در نظر گرفتن جلب رضایت مشتریان به عنوان اهداف اصلی این مجموعه در کنار فروش انواع فرش های ماشینی کاشان با ایجاد امکان خرید فرش های تخفیفی 1200 شانه کاشان سبب گشته تا متقاضیان خرید فرش های ارزان قیمت به راحتی بتوانند به خرید بهترین فرش با قیمت مناسب دست یابند. این نمونه از محصولات که به سبب قرار گرفتن در دسته بندی فرش های استوک با این قیمت به فروش می رسد نه تنها از کیفیتی هم پا با سایر محصولات برخوردار است بلکه با همان متریال درجه یک و مشخصات بافته می شود.
تنها عللی که منجر به فروش این محصولات با قیمت ارزان و مناسب گشته است را می توان محدود بودن سایز این فرش ها، موجود بودن رنگ بندی خاصی از این محصول و یا توقف تولید طرح این محصول مطرح نمود که منجر به فروش این محصولات قرار گرفته در انبار ها به صورت فرش ارزان قیمت شده است.
خرید فرش های تخفیفی 1200 شانه کاشان در فروشگاه فرش کاشانک را می توانید علاوه بر شکل حضوری به صورت آنلاین نیز تهیه نمایید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش های تخفیفی 1200 شانه کاشان
فروشگاه فرش کاشانک به عنوان یکی از معتبر ترین مراکز فروش انواع فرش کاشان در دسته بندی های مختلف این بار در باب فروش فرش های تخفیفی یا همان ارزان قیمت امکان فروش فرش های ته انباری خود را مهیا کرده است تا متقاضیان فرش های ارزان قیمت که بحث رنگ یا طرح خاص فرش برای آن ها اهمیت ندارد به راحتی بتوانند از این محصولات خریداری نمایند. خرید فرش های تخفیفی 1200 شانه کاشان در این مجموعه همانند سایر فرش های ماشینی با ارائه ضمانت و گارانتی به خریداران عرضه می گردد.

برگشت به بالا