خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش تخفیفی 1200 شانه طرح شاهرخ گل برجسته

فرش تخفیفی 1200 شانه طرح شاهرخ گل برجسته
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش تخفیفی 1200 شانه طرح شاهرخ گل برجسته فرش تخفیفی 1200 شانه طرح شاهرخ گل برجسته فرش تخفیفی 1200 شانه طرح شاهرخ گل برجسته فرش تخفیفی 1200 شانه طرح شاهرخ گل برجسته فرش تخفیفی 1200 شانه طرح شاهرخ گل برجسته

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
1200
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
6,750,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

در میان کارخانجات فرش بافی در شهر کاشان هستند کارخانه هایی که محصولات خود را با قیمتی ارزان تر به فروش می رسانند و این موضوع به هیچ عنوان دلیلی بر بی کیفیتی این نوع از فرش ها نمی باشد و تنها به علت قرار گیری در دسته بندی فرش های استوک بوده که با قیمتی مناسب تر به فروش می رسند. علت قرار گرفتن در این دسته بندی که منجر به فروش فرش تخفیفی می گردد را می توان تک سایز شدن فرش، توقف تولید طرح فرش و یا حتی تک رنگ شدن این محصولات بیان نمود.
فرش تخفیفی 1200 شانه طرح شاهرخ گل برجسته از نمونه طرح های کلاسیک فرش های دستبافت نما می باشد که با تراکم 3600 و بهترین الیاف بافت فرش یعنی الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته می شود به طوری که می توان آن را به عنوان فرش لوکس پذیرایی مورد خریداری قرار داد. برای خرید این محصول می توانید از فروشگاه فرش کاشانک با امکان فروش فرش تخفیفی با قیمت مناسب و دریافت گارانتی کیفیت این فرش ها را خریداری نمایید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فروش فرش تخفیفی با قیمت مناسب
به منظور فروش فرش های باقی مانده در انبار های کارخانجات فرش بافی که به عنوان فرش ته انباری معرفی می گردند و امکان خرید فرش های لوکس با قیمت ارزان برای خریداران برخی از این کارخانجات امکان فروش فرش تخفیفی با قیمت مناسب را فراهم نموده اند که فروشگاه فرش کاشانک یکی از این مجموعه ها می باشد که در دسته بندی فرش های لوکس 1200 شانه به شکل ساده و گل برجسته که در انبار های خود باقی مانده امکان فروش به شکل آنلاین و حتی حضوری را مهیا کرده است.

برگشت به بالا