خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش تخفیفی 1200 شانه طرح چکاوک گل برجسته

فرش تخفیفی 1200 شانه طرح چکاوک گل برجسته
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش تخفیفی 1200 شانه طرح چکاوک گل برجسته فرش تخفیفی 1200 شانه طرح چکاوک گل برجسته فرش تخفیفی 1200 شانه طرح چکاوک گل برجسته فرش تخفیفی 1200 شانه طرح چکاوک گل برجسته فرش تخفیفی 1200 شانه طرح چکاوک گل برجسته

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
1200
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
6,750,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

خرید اینترنتی فرش ماشینی تخفیفی 1200 شانه کاشان را می توانید از فروشگاه فرش کاشانک ارائه دهنده انواع فرش تخفیفی با کیفیت و حتی تراکم بالا تهیه نمایید. این دسته از فرش های تخفیفی که در اصل همان فرش های استوک یا ته انباری می باشند را می توانید تنها در سایز و رنگی خاص تهیه نمایید. به همین منظور برای کسانی که بحث هزینه برای آن ها مهم تر از رنگ یا طرحی خاص می باشد توصیه به سمت خرید این نمونه از محصولات بوده که با قیمتی ارزان ولی کیفیتی بالا به فروش می رسند. در جهت آگاهی از طرح یا رنگ و حتی سایز، فرش های استوک فروشگاه فرش کاشانک می توانید از طریق وب سایت این مجموعه در دسته بندی فرش های قیمت مناسب زیر شاخه فرش های تخفیفی 1200 شانه اطلاعات لازم را برای خرید کسب نمایید.
فرش تخفیفی 1200 شانه طرح چکاوک گل برجسته از نمونه های فرش های استوک در فروشگاه فرش کاشانک می باشد که تنها در رنگ فیلی با سایز های 6، 9 و 12 متر به صورت تک باقی مانده است. این دسته از فرش ماشینی که با همان متریال مرغوب و اولیه تولید فرش بافت می شوند را می توانید با ضمانت و گارانتی کیفیت خریداری نمایید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید اینترنتی فرش ماشینی تخفیفی 1200 شانه کاشان
اگر به دنبال خرید فرش های ارزان قیمت اما در عین حال با کیفیت هستید و در بحث خرید موضوع طرح، رنگ و حتی سایز خاصی مد نظر شما نمی باشد می توانید از فروشگاه های فرش کاشان هم چون شرکت فرش کاشانک که امکان فروش فرش های استوک خود را به عنوان فرش تخفیفی مهیا می نمایند به خرید بپردازید. خرید اینترنتی فرش ماشینی تخفیفی 1200 شانه کاشان نیز به منظور دسترسی هموطنان در اقصی نقاط کشور بدون صرف هزینه های اضافی در باب سفر در شرکت فرش کاشانک مهیا گشته است.

برگشت به بالا