خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش تخفیفی 1200 شانه طرح پیچک گل برجسته

فرش تخفیفی 1200 شانه طرح پیچک گل برجسته
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش تخفیفی 1200 شانه طرح پیچک گل برجسته فرش تخفیفی 1200 شانه طرح پیچک گل برجسته فرش تخفیفی 1200 شانه طرح پیچک گل برجسته فرش تخفیفی 1200 شانه طرح پیچک گل برجسته فرش تخفیفی 1200 شانه طرح پیچک گل برجسته

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
1200
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
6,750,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

فرش تخفیفی 1200 شانه طرح پیچک گل برجسته یکی از فرش های ته انباری فروشگاه فرش کاشانک می باشد که با رنگ زمینه فرش نقره ای آماده برای فروش می باشد. این نمونه از فرش را که به علت تک رنگ بودن و تک سایز شدن با قیمتی ارزان و تخفیف خورده به فروش می رسد را می توانید با دریافت گارانتی و ضمانت کیفیت به صورت خرید فرش ارزان و تخفیفی با ضمانت کیفیت از فروشگاه فرش کاشانک خریداری نمایید. 
ویژگی های فرش ماشینی 1200 شانه تخفیفی
از مشخصه های این نمونه از فرش های تخفیف خورده می توان به تراکم گره ایی این محصولات که به صورت فرش 1200 شانه تراکم 3600 می باشد و در تولید آن از طیف 8 رنگ واقعی استفاده می گردد به همراه نوع الیاف آکریلیک هیت ست شده برای نخ خاب به همراه هایبالک اشاره نمود که کیفیت بالایی را برای این فرش های ماشینی به همراه دارد. این دسته از فرش های دستبافت نما را با ماشین آلات پیشرفته که سرعت بالای بافت و عدم پارگی را به همراه دارند، تویلد می نمایند.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش ارزان و تخفیفی با ضمانت کیفیت
امکان خرید فرش ارزان و تخفیفی با ضمانت کیفیت در فروشگاه فرش کاشانک به شکل اینترنتی در نظر گرفته شده است تا با حذف دلالان و هزینه های اضافی و صرفه جویی در زمان بتوان به بهترین انتخاب با کمترین هزینه دست یافت. فلذا برای خرید فرش های ته انباری ارزان قیمت از این مجموعه حتما از وب سایت اینترنتی فرش کاشانک دیدن نمایید.

برگشت به بالا