خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش تخفیفی 1200 شانه طرح آسایش گل برجسته

فرش تخفیفی 1200 شانه طرح آسایش گل برجسته
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش تخفیفی 1200 شانه طرح آسایش گل برجسته فرش تخفیفی 1200 شانه طرح آسایش گل برجسته فرش تخفیفی 1200 شانه طرح آسایش گل برجسته فرش تخفیفی 1200 شانه طرح آسایش گل برجسته فرش تخفیفی 1200 شانه طرح آسایش گل برجسته

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
1200
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
6,750,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

بسیاری از کارخانجات فرش بافی محصولاتی که به صورت ته انباری در ابعاد تک سایز و طرح های قدیمی باقی می ماند را با قیمت تولید به فروش می رسانند که در این تورم و گرانی بازار از استقبال بسیار خوبی هم برخوردار است. فرش تخفیفی 1200 شانه طرح آسایش گل برجسته از محصولات لوکسی است که توسط فرش کاشانک به صورت غیر حضوری ارائه گشته و امکان خرید اینترنتی فرش تخفیفی با بهترین قیمت را برای متقاضیان این محصول فراهم نموده است.
خصوصیات فرش تخفیفی گل برجسته
تولید فرش 1200 شانه تراکم 3600 در دو نوع ساده و گل برجسته انجام می شود که استقبال از فرش 1200 شانه گل برجسته به عنوان فرش پذیرایی به علت برخورداری از ظرافت بافت بسیار زیاد است. اما گرانی این محصول دلیلی بر عدم توانایی خرید برخی از مشتریان شده است که فروشگاه فرش کاشانک در این راستا نیز تمهیداتی اندیشیده است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید اینترنتی فرش تخفیفی با بهترین قیمت
فروشگاه فرش کاشانک جهت فراهم سازی امکان تهیه و خریداری محصولات لوکس توسط تمامی اقشار جامعه، به ارائه محصولات استوک و ته انباری با عنوان فرش تخفیفی پرداخته است که این نه تنها به دلیل بی کیفیت بودن محصول نیست بلکه از محصولات با کیفیتی است که به علت تک سایز شدن با قیمت بسیار مناسب به فروش می رسد و متقاضیان می توانند به خرید آنلاین فرش تخفیفی با بهترین قیمت بازار بپردازند.

برگشت به بالا