خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش ماشینی 440 شانه طرح نیلا

فرش ماشینی 440 شانه طرح نیلا
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 440 شانه طرح نیلا فرش ماشینی 440 شانه طرح نیلا فرش ماشینی 440 شانه طرح نیلا فرش ماشینی 440 شانه طرح نیلا فرش ماشینی 440 شانه طرح نیلا

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
440
تراکم :
800
جنس نخ خاب :
بی سی اف
دستگاه بافت :
تکسیما
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
1044015BCF
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
2,950,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

فرش ماشینی 440 شانه طرح نیلا یکی از انواع طرح های ارائه شده در دسته بندی فرش های ارزان قیمت می باشد که در فروشگاه فرش کاشانک با بالاترین تنوع رنگ بندی زمینه از رنگ فرش گردویی گرفته تا فرش های سرمه ای، فیلی، آبی کاربنی و فرش کرم در اختیار خریداران قرار می گیرد تا متقاضیان این محصول بتوانند به راحتی با هر نوع هارمونیک رنگی دکوراسیون به این دسته از فرش های ارزان قیمت دست یابند. خرید مستقیم فرش طرح نیلا گردویی 440 شانه نیز به منظور استقبال از این رنگ فرش در این فروشگاه مهیا شده است.
ویژگی فرش 440 شانه کاشان
در بافت فرش های 440 شانه به طبع از تراکم متناسب با این تعداد شانه استفاده می نمایند که در این تولیدات برابر با 800 می باشد. این نمونه از فرش های ماشینی که در دسته فرش های صادارتی برای برخی از کشور ها نیز قرار می گیرد را با تعداد 8 پالت رنگی بافت می نمایند تا زیبایی نقوش و نگاره های فرش دو چندان گردد. در باب نوع جنس نخ بافت این فرش های ماشینی می توان به نخ بی سی اف اشاره داشت که از دسته الیاف های مصنوعی پلی پروپیلن می باشد و با دستگاه فرش بافی تکسیما مورد بافت قرار می گیرد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید مستقیم فرش طرح نیلا گردویی 440 شانه
فروشگاه فرش کاشانک امکان خرید مستقیم فرش طرح نیلا گردویی 440 شانه را برای هموطنان به شکل حضوری و خرید آنلاین امکان پذیر ساخته است تا هر متقاضی با در نظر گرفتن شرایط خود به راحتی بتواند به این محصولات با قیمت مناسب دست یابد. در شیوه خرید آنلاین این فرش قیمت مناسب امکان مشاهده عکس فرش با رنگ بندی های مختلف موجود می باشد تا به راحتی امکان خرید مهیا شود.

برگشت به بالا