خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش ماشینی 440 شانه طرح خشتی خاتون

فرش ماشینی 440 شانه طرح خشتی خاتون
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 440 شانه طرح خشتی خاتون فرش ماشینی 440 شانه طرح خشتی خاتون فرش ماشینی 440 شانه طرح خشتی خاتون فرش ماشینی 440 شانه طرح خشتی خاتون

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
440
تراکم :
800
جنس نخ خاب :
بی سی اف
دستگاه بافت :
تکسیما
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
1044012BCF
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
2,950,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

به دلیل استقبال از طرح های خاص در تولید فرش و معرفی آن ها به عنوان طرح فرش پرفروش استفاده از آن در تراکم های مختلف صورت می گیرد که فرش خشتی یکی از آن ها می باشد. البته گاها از طرح تلفیقی فرش نیز برای بافت استفاده می نمایند تا علاوه بر ارائه یک طرح جدید بتوانند هر سلیقه و فرهنگی را تحت شعاع خود قرار دهند. تولید و عرضه فرش ماشینی 440 شانه طرح خشتی خاتون نیز به منظور همین طراحی و پر فروش بودن طرح است که در تراکم گره ایی پایین به سبب قیمت مناسب آن مورد تولید قرار گرفته است.
همچنین علاوه بر این طراحی منحصر به فرد و پر فروش می توان رنگ بندی های مختلف این فرش شامل رنگ فرش گردویی، سرمه ای، آبی کاربنی و فیلی را بیان نمود که جلوه و زیبایی بیشتری را برای این محصول به همراه دارد. البته تعداد هشت رنگ واقعی بافت این محصولات نیز در این زمینه اثر گذار می باشد.
خرید فرش کاشان 440 شانه طرح خاتون گردویی یکی از رنگ های با طیف تیره و فرش چرک تاب در فروشگاه فرش کاشانک می باشد که به شکل مستقیم برای خرید آماده شده است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش کاشان 440 شانه طرح خاتون گردویی
منظور از خرید مستقیم در فروشگاه فرش کاشانک خرید بدون حضور و تعامل واسطه ها و دلالان می باشد که منجر به دسترسی به بهترین فرش با قیمت مناسب می گردد. به منظور خرید فرش کاشان 440 شانه طرح خاتون گردویی نیز می توانید به شیوه مستقیم که به دو شکل خرید حضوری و خرید آنلاین می باشد به این محصول در تمامی ابعاد استاندارد فرش دست یابید.

برگشت به بالا