خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش ماشینی 440 شانه طرح حوض نقره

فرش ماشینی 440 شانه طرح حوض نقره
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 440 شانه طرح حوض نقره فرش ماشینی 440 شانه طرح حوض نقره فرش ماشینی 440 شانه طرح حوض نقره فرش ماشینی 440 شانه طرح حوض نقره

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
440
تراکم :
800
جنس نخ خاب :
بی سی اف
دستگاه بافت :
تکسیما
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
1044011BCF
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
2,950,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

اگر شما از آن دسته خریدارانی هستید که به دنبال طرح های پر فروش فرش با قیمت مناسب هستید می توانید از فروشگاه فرش کاشانک ارائه دهنده انواع فرش ماشینی مناسب قیمت با تنوع بالای طرح و رنگ بندی از طرح های جدید گرفته تا طرح های پر فروش بافت این محصولات دیدن نموده و بر اساس سلیقه و در نظر گرفتن سبک و هارمونی رنگ دکوراسیون به خرید اقدام نمایید.
فرش ماشینی 440 شانه طرح حوض نقره یکی از طرح های پر فروش می باشد که تولید آن در این تراکم نیز به سبب استقبال متقاضیان صورت گرفته است. تراکم گره ای بافت این محصول که در باب انسجام گره های به کار برده می شود در این محصول برابر با 800 می باشد. این تراکم پایین و استفاده از نخ محکم و ضخیم بی سی اف به عنوان نخ خاب بافت این فرش را می توان از عواملی بیان نمود که این محصول را برای استفاده در مکان های با تردد بالا مناسب می نماید.
در باب رنگ بندی های این فرش 440 شانه طرح حوض نقره می توان رنگ فرش سرمه ای، آبی کاربنی، گردویی و فرش کرم را بیان نمود که بسته به وسعت منزل و در نظر گرفتن هارمونی رنگ دکوراتیو آن می توانید به انتخاب مناسب ترین فرش ماشینی با قیمت مناسب دست یابید.
فرش کاشان طرح حوض نقره 440 شانه قیمت مناسب در فروشگاه فرش کاشانک را می توانید به شکل مستقیم خریداری نمایید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فرش کاشان طرح حوض نقره 440 شانه قیمت مناسب
فروشگاه فرش کاشانک با در نظر گرفتن نیاز جامعه و خریداران به تولید و عرضه متنوع ترین انواع فرش ماشینی اقدام می نماید تا خریداران در هر نقطه از جهان با هر سطح مالی امکان دسترسی به فرش های کاشان را داشته باشند. بدین منظور فرش کاشان طرح حوض نقره 440 شانه قیمت مناسب در این مجموعه به شکل حضوری و آنلاین برای خرید مهیا می باشد.

برگشت به بالا