خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش ماشینی 440 شانه طرح بهشت

فرش ماشینی 440 شانه طرح بهشت
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 440 شانه طرح بهشت فرش ماشینی 440 شانه طرح بهشت فرش ماشینی 440 شانه طرح بهشت فرش ماشینی 440 شانه طرح بهشت فرش ماشینی 440 شانه طرح بهشت

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
440
تراکم :
800
جنس نخ خاب :
بی سی اف
دستگاه بافت :
تکسیما
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
104409BCF
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
2,950,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

فرش ماشینی 440 شانه طرح بهشت از طرح های پر فروش است که توسط شرکت فرش کاشانک جهت تامین نیاز مشتریان با توان مالی کمتر ارائه گشته است. فرش کاشان طرح بهشت 440 شانه ارزان قیمت را می توانید با مراجعه به وب سایت فروشگاه فرش کاشانک در متنوع ترین رنگ بندی فرش لاکی، بادامی، کرم، فیلی و آبی تهیه و خریداری نمایید.
خصوصیات فرش 440 شانه ماشینی
در تولید فرش 440 شانه به عنوان فرش کم تراکم از الیاف ارزان قیمت و حجیم بی سی اف استفاده شده که به نوعی می توان این محصول را از لحاظ کیفیت نیز مورد تضمین قرار داد. چرا که این الیاف بافت فرش از لحاظ استحکام بسیار مناسب تولید فرش مناسب آشپزخانه و اتاق خواب به عنوان مکان های پر تردد خانه می باشد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فرش کاشان طرح بهشت 440 شانه ارزان قیمت
تهیه و خریداری ارزان ترین قیمت های فرش ماشینی از طریق فروشگاه فرش کاشانک به صورت مستقیم و بی واسطه برای متقاضیان در طرح های پر فروش به صورت مستقیم و غیر حضوری امکان پذیر است. فروش فرش 440 شانه طرح بهشت کاشان با قیمت ارزان از طرح های پر طرفدار برای علاقمندان فراهم آمده است.

برگشت به بالا