خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش کودک طرح خرس

فرش کودک طرح خرس
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش کودک طرح خرس

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
500
تراکم :
1000
جنس نخ خاب :
پروپیلن
دستگاه بافت :
شونهر
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
550K33
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
930,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

فرش طرح کودک یکی از انواع فرش های ماشینی است که امروزه به منظور کف پوش اتاق فرزندان و زینت بخشیدن به آن استفاده می گردد. لذا استفاده از طرح های کارتونی و عروسکی با در نظر گرفتن جنسیت فرزند تولید متنوع ترین طرح های فرش را به همراه داشته است که این موضوع نیز در فروشگاه فرش کاشانک برای تولید فرش های عروسکی به کار گرفته شده است. البته در کنار طرح های مختص فرزندان پسر یا دختر برخی از کارتون ها و شخصیت های کارتونی از طرح های اسپرت به شمار می روند که استفاده از آن علاوه بر اتاق پسران به عنوان فرش کودک دختران نیز شناخته می شود که در معرفی آن می توان فرش کودک طرح خرس را بیان نمود که در فرشگاه فرش کاشانک می توانید به صورت خرید اینترنتی فرش اتاق کودک طرح خرس تدی با بهترین قیمت آن را تهیه نمایید.
خصوصیات قالی اسپرت اتاق کودک
بافت این نمونه از محصولات به سبب امکان آلودگی بالا و برخورداری از نرمی و لطافت برای راه رفتن و بازی کردن کودکان باید از یک سری خصوصیاتی به شرح زیر برخودار باشد تا بتوان این محصول را به عنوان فرش مناسب اتاق کودک معرفی نمود:
1. تراکم بافت پایین برای حمل و جابه جایی آسان جهت شستشو: استفاده از تراکم پایین در این محصولات می تواند وزن مناسبی را در تنیدن گره ها با هم برای فرش ایجاد نماید که در محصولات فرش کاشانک به صورت فرش 500 شانه تراکم 1000 می باشد.
2. نوع الیاف ضد حساسیت: استفاده از نوع نخ فرش ماشینی در بافت فرش های کودک با مقاومت و دوام بالا و عدم پرزدهی که به نوعی ضد حساسیت بودن فرش را در پی دارد از ویژگی های است که در فرش کودکان باید مورد استفاده قرار گیرد که در فرش کاشانک استفاده از الیاف پروپیلن خود گویای این موضوع است.
3. استفاده رنگ های اقعی با تثبیت رنگ پذیری در برابر شستشو نیز از خصوصیات دیگر فرش اتاق کودک می باشد که با طیف 8 رنگ واقعی در فروشگاه فرش کاشانک برای بافت استفاده می گردد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید اینترنتی فرش اتاق کودک طرح خرس تدی با بهترین قیمت
در زمینه خرید اینترنتی فرش اتاق کودک طرح خرس تدی با بهترین قیمت از فروشگاه فرش کاشانک گاها افراد دچار تردید می گردند که این قیمت مناسب نشان از بی کیفیتی فرش کودک نباشد که در این راستا و جلب اعتماد خریداران این مجموعه در زمینه فروش فرش های کودکانه خود ضمانت کتبی کیفیت را در نظر گرفته است تا با تضمین کیفیت اطمینان را برای خرید متقاضیان فراهم نماید.

برگشت به بالا