خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش نوزادی پسرانه

فرش نوزادی پسرانه
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش نوزادی پسرانه

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
500
تراکم :
1000
جنس نخ خاب :
پروپیلن
دستگاه بافت :
شونهر
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
550K32
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
930,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

یکی از طرح های مناسب برای دیزاین اتاق کودک پسران به ویژه برای نوزدان پسر را می توان فرش نوزادی پسر معرفی نمود که در شرکت فرش کاشانک با تم رنگ زمینه آبی که از رنگ های مورد علاقه پسران است، تولید می گردد. بافت این فرش های کودک با تعداد گره  های عرضی 500 و تعداد گره طولی 1000 تولید می گردد که این فرش را با افزایش ارتفاع نخ خاب مناسب برای استفاده در جهت اتاق کودک نموده است. استفاده از جنس الیاف پروپیلن که از الیاف های مقاوم و ضد حساسیت می باشد از نوع نخ بافت این محصولات بوده که سبب گشته تا این فرش کودک را در دسته بندی فرش های درجه یک قرار دهند.
در باب تهیه یک چنین محصولات کودکانه ای می توانید از فروشگاه فرش کاشانک به صورت مستقیم به خرید این فرش دست یابید. به همین جهت خرید اینترنتی فرش کودک پسرانه با بهترین قیمت نیز در این فروشگاه مهیا گشته است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید اینترنتی فرش کودک پسرانه با بهترین قیمت
اگر به دنبال انواع مدل های فرش کودکانه با توجه به جنسیت و کارتون های مورد علاقه کودکان هستید می توانید از فروشگاه فرش کاشانک که از بهترین و معتبر ترین مراکز فروش فرش های کودک می باشد به این محصولات دست یابید. به منظور خرید فرش های عروسکی از این فروشگاه با صرف کمترین زمان و هزینه امکان خرید اینترنتی فرش کودک هم چون خرید اینترنتی فرش کودک پسرانه با بهترین قیمت مهیا شده است.

برگشت به بالا