خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش کودک میکی موس

فرش کودک میکی موس
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش کودک میکی موس فرش کودک میکی موس فرش کودک میکی موس

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
500
تراکم :
1000
جنس نخ خاب :
پروپیلن
دستگاه بافت :
شونهر
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
550K15
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
930,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

فرش کودک میکی موس یکی دیگر از طرح های فرش کودکانه می باشد که بیشتر در دیزاین اتاق دختران مورد استفاده قرار می گیرد. البته طراحی این دسته از فرش عروسکی به گونه ایست که سبب گشته تا استفاده از آن در دکوراسیون های دیگر یعنی اتاق پسران نیز امکان پذیر باشد. به همین جهت طراحی هایی بافت این دسته از فرش های عروسکی که قابل استفاده برای هر دو جنسیت اتاق فرزند می باشد را به عنوان فرش اتاق کودک اسپرت معرفی می نمایند.
تنوع رنگ بندی شاد و جذاب در طراحی این نوع از فرش های ماشینی امکان ست نمودن با دیگر اجزای اتاق کودکان را مهیا می نماید و سبب می گردد تا بتوان یک هارمونی مناسب در اتاق کودکان ایجاد گردد. به همین جهت بحث تهیه این محصول بسیار مورد تقاضا می باشد. فروشگاه فرش کاشانک در همین راستا امکان خرید فرش کودک کارتونی میکی موس با قیمت تولیدی را مهیا نموده است که به سبب فروش مستقیم و بدون واسطه با قیمتی نازل عرضه می گردد.
ویژگی فرش کودک کارتونی میکی موس
در کنار طرح و رنگ بندی این محصولات از دیگر خصوصیات بافت این دسته از فرش های ماشینی توجه به نوع الیاف بدون پرز و ضد حساسیت را می توان بیان نمود که در تولید اکثر فرش های عروسکی به کار برده می شود. استفاده از نخ پلی پروپیلن در تولید فرش بچه گانه از این خصوصیات برخوردار می باشد که در فروشگاه فرش کاشانک در تولید این محصولات به کار برده می شود. استفاده از ارتفاع نخ خاب بالای این فرش ها که لطافت و نرمی را برای فرش اتاق کودک به همراه دارد از دیگر ویژگی های مهم این محصولات به شمار می رود که در باب جلوگیری از آسیب فرزند در حین حرکت و بازی کودک در تولید این محصولات به کار برده می شود.
قابلیت شستشو از دیگر ویژگی های فرش عروسکی می باشد که از دغدغه های اصلی هر خانواده به شمار می رود. کودکان برخلاف بزرگسالان مراقب تمیزی و پاکیزی نیستند و همین امر در انتخاب فرش مناسب که امکان شستشو را دارا باشد امری مهم و قابل توجه در خرید فرش کودک می باشد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش کودک کارتونی میکی موس با قیمت تولیدی
از دلایلی که در زمینه خرید فرش کودک کارتونی میکی موس با قیمت تولیدی می توان بیان نمود در کنار خصوصیاتی هم چون شانه و تراکم فرش، ابعاد فرش، نوع جنس الیاف و تعداد رنگ به کار رفته در بافت فرش که بر تعیین قیمت فرش کودک موثر است نحوه فروش این محصولات را می توان بیان نمود که به صورت فروش مستقیم با حذف دلالان صورت می گیرد و سبب گشته تا فرش با قیمت تولیدی به خریداران عرضه گردد. 

برگشت به بالا