خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش کودک کلاریس طرح اسب پونی

فرش کودک کلاریس طرح اسب پونی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش کودک کلاریس طرح اسب پونی فرش کودک کلاریس طرح اسب پونی فرش کودک کلاریس طرح اسب پونی فرش کودک کلاریس طرح اسب پونی فرش کودک کلاریس طرح اسب پونی فرش کودک کلاریس طرح اسب پونی

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
شانه :
700
تراکم :
3300
جنس نخ خاب :
پلی استر
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
107100291
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
1,125,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

فرش کودک کلاریس طرح اسب پونی یا در اصل همان اسب تک شاخ یکی از نمونه طرح های فرش کودکانه مناسب فرزندان دختر می باشد که با الیاف پلی استر که دارای مقاومت بالا، سازگاری با پوست کودکان و عدم پرزدهی است مورد تولید قرار می گیرد. این نمونه از فرش ماشینی که به صورت چاپ کلاریس مورد طراحی قرار می گیرد از تنوع نامحدود رنگ بندی برخوردار می باشد که این موضوع خود در جذابیت طرح ونقوش فرش بسیار اثر گذار می باشد.
خرید این سبک فرش های کودکانه را می توانید با قیمتی مناسب تر نسبت به نوع فرش های کودک بافت تهیه نمایید. زیرا تنها بافت این محصول فرش خام و سفید رنگی است که با تعداد گره عرضی 700 و تراکم طولی 3300 بافت می شود و طرح و نگاره آن به صورت چاپ عمقی به این فرش تزریق می گردد و به طبع نسبت به تکنولوژی بافت فرش های دیگر همین موضوع قیمت مناسب تری را برای این فرش ها به همراه خواهد داشت.
البته نباید از اثر گذاری نحوه فروش این محصول نیز در بحث فروش و قیمت غافل شد. فروش مستقیم و بدون واسطه که امکان خرید اینترنتی فرش کودک دخترانه با بهترین قیمت را به همراه دارد نیز در باب قیمت مناسب این فرش های ماشینی اثر گذار می باشد.
شاید بحث قیمت مناسب شما را در باب کیفیت این فرش ها دچار نگرانی نماید که این موضوع نیز با ارائه ضمانت کتبی کیفیت به راحتی توسط فروشگاه فرش کاشانک برطرف گشته است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید اینترنتی فرش کودک دخترانه با بهترین قیمت
فروشگاه فرش کاشانک در راستای جلب رضایت مشتریان و ارائه بهترین قیمت فرش های ماشینی در باب امکان خرید برای تمامی اقشار جامعه امکان خرید با حذف واسطه ها به شکل حضوری و خرید اینترنتی فرش کودک دخترانه با بهترین قیمت را مهیا نموده است تا متقاضیان بتواند به راحتی به کف پوش با قیمت مناسب و کیفیت بالا برای فرش های خود دست یابند.

برگشت به بالا