خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش کودک کلاریس طرح خرگوش

فرش کودک کلاریس طرح خرگوش
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش کودک کلاریس طرح خرگوش فرش کودک کلاریس طرح خرگوش فرش کودک کلاریس طرح خرگوش فرش کودک کلاریس طرح خرگوش فرش کودک کلاریس طرح خرگوش فرش کودک کلاریس طرح خرگوش

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
شانه :
700
تراکم :
3300
جنس نخ خاب :
پلی استر
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
107100286
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
1,441,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

فرش کودک کلاریس طرح خرگوش از طرح های فانتزی است که می توان برای فرش اتاق دختر در نظر گرفت و هم برای فرش اتاق پسر مناسب است. این طرح فرش کودک فانتزی در ابعاد متنوع از طریق وب سایت فروشگاه فرش کاشانک به همراه به روزترین لیست قیمت فرش ماشینی کلاریس کودک ارائه گشته است.
خصوصیات فرش ماشینی کودک کلاریس
تولید فرش کلاریس کودک با استفاده از تراکم گره فرش 700 شانه صورت می پذیرد که به کارگیری از تراکم طولی 3300 در آن سبب استحکام و انسجام ریشه ها می شود و بدین نحو در برابر پاخور زیاد و شستشو مقاوم می گردد. استفاده از الیاف بافت پلی استر نیز به جهت برخورداری از شفافیت برای چاپ رنگ بندی نامحدود بسیار مناسب است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

لیست قیمت فرش ماشینی کلاریس کودک
به روزترین و مناسب ترین لیست قیمت فرش کودک کلاریس را می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک مشاهده نمایید. این فروشگاه معتبر فرش عرضه کننده مستقیم و بی واسطه انواع محصولات فرش کاشان از جمله فرش کودکانه در طرح و مدل های متنوع می باشد که افراد به واسطه آن می توانند طرح فرش مناسب اتاق کودک خود را تهیه و خریداری نمایند.

برگشت به بالا