خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش کودک کلاریس طرح تدی

فرش کودک کلاریس طرح تدی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش کودک کلاریس طرح تدی فرش کودک کلاریس طرح تدی فرش کودک کلاریس طرح تدی فرش کودک کلاریس طرح تدی فرش کودک کلاریس طرح تدی فرش کودک کلاریس طرح تدی فرش کودک کلاریس طرح تدی

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
تعداد رنگ به کار رفته :
شانه :
تراکم :
جنس نخ خاب :
دستگاه بافت :
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
107100284
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
1,441,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

فرش کودک کلاریس طرح تدی از طرح های عروسکی مورد علاقه کودکان است که به اقتضای نیازهای مختلف افراد، در ابعاد متنوع ارائه گشت است. بهترین کیفیت و قیمت فرش کلاریس اتاق کودک طرح تدی توسط فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک ارائه گشته است که افراد با مراجعه بدان می توانند از آن بهره مند شوند.
ویژگی های فرش اتاق کودک
تولید فرش کودکانه با استفاده از الیاف بدون پرز و ضد حساسیت به سبب عدم ایجاد آلرژی و التهاب در پوست لطیف کودکان صورت می پذیرد. تراکم گره فرش 700 شانه از بهترین و پر طرفدارترین تراکم هایی است که به لحاظ کیفیت و قیمت مناسب برای تولید فرش ماشینی کودک توسط تولید کنندگان در نظر گرفته شده است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فرش کلاریس اتاق کودک طرح تدی
طرح های فرش طرح کودک عروسکی و کارتونی بسیار متنوع هستند که توسط کارخانجات فرش بافی با استفاده از تکنولوژی چاپ عمقی به عنوان فرش کلاریس تولید و ارائه گشته است. انواع فرش کلاریس اتاق کودک در مدل های عروسکی تدی و خرس متناسب با سلیقه های مختلف از طریق فروشگاه فرش کاشانک ارائه گشته است.

برگشت به بالا