خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش کودک پسرانه کلاریس طرح مربی اژدها

فرش کودک پسرانه کلاریس طرح مربی اژدها
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش کودک پسرانه کلاریس طرح مربی اژدها فرش کودک پسرانه کلاریس طرح مربی اژدها فرش کودک پسرانه کلاریس طرح مربی اژدها فرش کودک پسرانه کلاریس طرح مربی اژدها

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
تعداد رنگ به کار رفته :
شانه :
تراکم :
جنس نخ خاب :
دستگاه بافت :
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
107100269
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
1,441,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

از طرح های جذاب کارتونی پسرانه می توان به فرش کودک پسرانه کلاریس طرح مربی اژدها اشاره داشت که مورد علاقه بسیاری از پسر بچه ها بوده و به همین دلیل طرح فرش کارتونی آن نیز تولید ارائه گشته است. مناسب ترین قیمت فرش کودک پسرانه در ابعاد متنوع را می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک مشاهده نمایید.
خصوصیات فرش ماشینی کلاریس کودک
تولید فرش کودک به جهت برخوداری از طرح های جذاب و رنگی اصولا با استفاده از رنگ بندی نامحدود و الیاف بافت براق صورت می پذیرد که بدین منظور تولید کنندگان استفاده از روش چاپی فرش کلاریس را بسیار مناسب دانستند. این روش به تولید فرش چاپی به صورت عمقی می پردازد که به واسطه آن می توان انواع طرح های کارتونی و عروسکی را تولید و ارائه نمود.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

قیمت فرش کودک پسرانه
در میان فروشگاه های معتبر فروشگاه فرش کاشانک ارائه دهنده تنوع بالایی از محصولات فرش کاشان به ویژه در طرح های فرش کارتونی و عروسکی کلاریس است که متقاضیان با مراجعه بدان می توانند به تهیه و خریداری طرح فرش مناسب اتاق کودک خود در سایز و طرح و رنگ مناسب بپردازند. به روزترین و مناسب ترین قیمت فرش پسرانه کارتونی را نیز می توانید از این طریق مشاهده نمایید.

برگشت به بالا