خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش کودک کلاریس طرح باب اسفنجی

فرش کودک کلاریس طرح باب اسفنجی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش کودک کلاریس طرح باب اسفنجی فرش کودک کلاریس طرح باب اسفنجی فرش کودک کلاریس طرح باب اسفنجی فرش کودک کلاریس طرح باب اسفنجی فرش کودک کلاریس طرح باب اسفنجی فرش کودک کلاریس طرح باب اسفنجی

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
شانه :
700
تراکم :
3300
جنس نخ خاب :
پلی استر
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
107100268
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
1,441,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

فرش کودک کلاریس طرح باب اسفنجی یکی از انواع طرح های کودکانه می باشد که مورد علاقه بسیاری از کودکان است. به همین جهت در فروشگاه های معتبر تولیدی انواع فرش هم چون فروشگاه فرش کاشانک سعی به تولید این نمونه از طرح فرش ماشینی دارند. این فرش ماشینی عروسکی که با کیفیت بالا و قیمت مناسب در این مجموعه به فروش می رسد را می توانید به شکل حضوری یا حتی آنلاین با بررسی قیمت فرش فانتزی اتاق کودک طرح باب اسفنجی تهیه نمایید.
ویژگی های فرش ماشینی کودک کلاریس
تولید فرش کودک چه به شکل فرش کودک کلاریس باشد چه به شکل بافت باید در کارخانه فرش بافی با استفاده از بهترین متریال که مناسب با پوست لطیف کودکان است، بافته شود. بدین منظور از الیاف بافت با کیفیت پلی استر که از عدم پرزدهی و خاصیت ضد حساسیت بودن برخوردار است در تولید این نمونه از فرش های کودکانه استفاده می نمایند. بافت با به روز ترین دستگاه فرش بافی و استفاده از طیف نامحدود رنگ ها از دیگر ویژگی های به کار رفته در این فرش های ماشینی می باشد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

قیمت فرش فانتزی اتاق کودک طرح باب اسفنجی
خرید فرش ماشینی کلاریس فانتزی اتاق کودک با طرح باب اسفنجی در فروشگاه فرش کاشانک با حذف واسطه ها و دلالان به شکل مستقیم به دو شیوه حضوری و آنلاین آماده به فروش می باشد که این موضوع منجر به فروش قیمت فرش فانتزی اتاق کودک طرح باب اسفنجی با قیمت تولیدی به خریداران می گردد.

برگشت به بالا