خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش دختر مو نارنجی کلاریس

فرش دختر مو نارنجی کلاریس
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش دختر مو نارنجی کلاریس فرش دختر مو نارنجی کلاریس فرش دختر مو نارنجی کلاریس فرش دختر مو نارنجی کلاریس فرش دختر مو نارنجی کلاریس

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
شانه :
700
تراکم :
3300
جنس نخ خاب :
پلی استر
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
107100256
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
1,125,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

از طرح های دخترانه می توان به طرح فرش دختر مو نارنجی کلاریس اشاره داشت که به دلیل برخورداری از طرحی جذاب بسیار مورد پسند دختر بچه ها قرار گرفته است. امکان خرید فرش کودک طرح دختر مو نارنجی زمینه تمام رنگ با قیمت تولیدی توسط فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک فراهم می باشد.
خصوصیات فرش کودک کلاریس
تولید فرش کودک در تراکم پایینی از گره صورت می پذیرد که بدین واسطه نرمی و راحتی پاخور فرش با در نظر گرفتن ارتفاع بلند برای آن به جهت آسیب ندیدن کودکان نوپا فراهم شده و برای خانواده ها به عنوان عاملی مهم هنگام خرید مد نظر قرار داده می شود. هم چنین عدم پرزدهی فرش کودک از دیگر دغدغه های خانواده ها است که توسط تولیدکنندگان با در نظر گرفتن الیاف بافت بدون پرز به این دغدغه نیز پایان داده شده است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش کودک طرح دختر مو نارنجی زمینه تمام رنگ
فروشگاه فرش کاشانک ارائه دهنده متنوع ترین محصولات فرش کاشان از جمله فرش کلاریس کودک است که این تکنولوژی پیشرفته چاپ، قابلیت تولید هر نوع طرح فرش عروسکی و کارتونی را برای تولید کنندگان فراهم نموده است. فروش فرش ماشینی کودک دختر مو نارنجی با قیمت درب کارخانه در رنگ بندی نا محدود توسط این فروشگاه معتبر فرش انجام می شود.

برگشت به بالا