خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش کلاریس کودک طرح مینیون ها

فرش کلاریس کودک طرح مینیون ها
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش کلاریس کودک طرح مینیون ها فرش کلاریس کودک طرح مینیون ها فرش کلاریس کودک طرح مینیون ها فرش کلاریس کودک طرح مینیون ها فرش کلاریس کودک طرح مینیون ها

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
شانه :
700
تراکم :
3300
جنس نخ خاب :
پلی استر
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
107100243
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
1,441,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

فرش کلاریس کودک طرح مینیون ها از طرح های بسیار جذابی است که اکثرا خانواده ها به عنوان فرش اتاق پسرانه آن را خریداری می نمایند. امکان خرید و قیمت فرش کودک طرح مینیون توسط فروشگاه فرش کاشانک به صورت مستقیم و غیر حضوری برای متقاضیان فراهم است که افراد به واسطه آن می توانند از دیگر مدل های فرش کودکانه نیز دیدن فرمایند.
ویژگی های فرش اتاق کودک
تولید فرش کودکانه با استفاده از تکنولوژی چاپ کلاریس این امکان را برای تولید کنندگان فراهم آورده تا برای ارائه هر طرح کارتونی و عروسکی مشکلی نداشته باشند و از این طریق به راحتی بتوانند به تولید طرح فرش کودک کارتونی مورد علاقه کودکان بپردازند. به کارگیری از تراکم گره 700 و 3300 این محصل را از لحاظ کیفیت و قیمت مورد تضمین تولید کنندگان قرار داده است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید و قیمت فرش کودک طرح مینیون
فروشگاه فرش کاشانک با تنوع بالایی از محصولات کودکانه که ارائه نموده توانسته نیاز بخش بزرگی از مشتریان فرش کودک را تامین نماید. امکان خرید فرش کودک طرح مینیون پسرانه با قیمت مناسب توسط این فروشگاه معتبر فرش در ابعاد متنوع به جهت استفاده در مکان های مختلف فراهم آمده است.

برگشت به بالا