خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش کودک طرح شگفت انگیزان کلاریس

فرش کودک طرح شگفت انگیزان کلاریس
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش کودک طرح شگفت انگیزان کلاریس فرش کودک طرح شگفت انگیزان کلاریس فرش کودک طرح شگفت انگیزان کلاریس فرش کودک طرح شگفت انگیزان کلاریس فرش کودک طرح شگفت انگیزان کلاریس

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
شانه :
700
تراکم :
3300
جنس نخ خاب :
پلی استر
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
107100230
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
1,441,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

فرش کودک طرح شگفت انگیزان کلاریس از دسته طرح های کارتونی به شمار می رود که استفاده از آن در بافت فرش های ماشینی تولید فرش اسپرت کودک را به همراه دارد. منظور از فرش اسپرت اتاق کودک، فرشی است که طرح به کار رفته در آن مناسب برای استفاده از هر جنسیتی می باشد و استفاده از آن با روحیه کودکان سازگار است. این فرش 700 شانه کودک طرح شگفت انگیزان زمینه قرمز کاشان را می توانید با این تم رنگی برای ایجاد یک فضای گرم و صمیمی در اتاق کودکان در ابعاد ارائه شده در وب سایت فرش کاشانک خریداری نمایید.
ویژگی های فرش 700 شانه کودک کلاریس
از ویژگی های محصولات کلاریس می توان به تولید فرش خام 700 شانه تراکم 3300 اشاره داشت که به صورت رول تولید شده است و سپس در مرحله ای قرار می گیرد که طرح مورد نظر توسط دستگاه های فرش بافی طرح دلخواه را بر روی فرش چاپ می نماید. برخلاف دیگر فرش های چاپی در چاپ کلاریس طراحی به صورت عمقی انجام می پذیرد که این از مزیت های این نمونه از فرش های چاپی کلاریس به شمار می رود. از دیگر ویژگی های این فرش ماشینی علاوه بر نوع چاپ و تراکم فرش می توان به تعداد رنگ بندی نا محدودی اشاره داشت که در تولید این محصولات به کار می رود و خود زیبایی ظاهری فراوانی را برای این محصولات به همراه دارد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فرش 700 شانه کودک طرح شگفت انگیزان زمینه قرمز کاشان
فروشگاه فرش کاشانک در زمینه عرضه بهترین نمونه های فرش های کودکانه در صدد پاسخگویی به هر سلیقه و جنسیت کودکی طراحان خبره ای را برای تولید این نمونه از طراحی ها در نظر گرفته است که با به روز ترین متد های جامعه و مطابق با جدیدترین انیمیشن ها که خود از مواردی است که در بافت فرش های کودکانه به کار می رود، برای تولید استفاده نمایند. فرش 700 شانه کودک طرح شگفت انگیزان زمینه قرمز کاشان نیز یکی از به روز ترین طرح های انیشمیشنی ارائه شده در این مجموعه می باشد که توانسته نظر بسیاری را در این زمینه به خود جلب نماید.

برگشت به بالا