خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش اتاق کودک طرح فردیناند کلاریس

فرش اتاق کودک طرح فردیناند کلاریس
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش اتاق کودک طرح فردیناند کلاریس فرش اتاق کودک طرح فردیناند کلاریس فرش اتاق کودک طرح فردیناند کلاریس فرش اتاق کودک طرح فردیناند کلاریس فرش اتاق کودک طرح فردیناند کلاریس

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
شانه :
700
تراکم :
3300
جنس نخ خاب :
پلی استر
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
107100228
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
1,441,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

فرش اتاق کودک طرح فردیناند کلاریس یکی از طرح های کارتونی مورد علاقه کودکان است که از طرحی بسیار شاد و جذاب برای استفاده در اتاق کودک به عنوان فرش پسرانه و دخترانه برخوردار است. فرش 700 شانه طرح فردیناند کودک و نوجوان کلاریس با قیمت مناسب توسط فروشگاه فرش کاشانک ارائه شده است.
ویژگی های فرش ماشینی 700 شانه کودک
تولید فرش کودک اصولا در تراکم های پایینی از گره های عرضی و طولی صورت می پذیرد که این محصول در قالب فرش 700 شانه با تراکم 3300 به جهت برخورداری از قیمتی مناسب و کیفیتی مطلوب به جهت برخورداری از انسجام و استحکام ریشه ها تولید و ارائه گشته است. الیاف بافت ابریشم گونه پلی استر از جنسی براق برای ارائه رنگ بندی های شاد و جذاب فرش کودکانه برخوردار است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فرش 700 شانه طرح فردیناند کودک و نوجوان کلاریس
فروشگاه فرش کاشانک ارائه دهنده تنوع بالایی از محصولات کلاریس کودکانه می باشد که متقاضیان با مراجعه بدان می توانند از طرح فرش کارتونی مورد علاقه کودک خود بهره مند گردند. فروش فرش کودک 700 شانه کلاریس کاشان با قیمت کارخانه توسط این فروشگاه معتبر فرش صورت می پذیر که متقاضیان فرش طرح فردیناند نیز می توانند از آن بهره مند گردند.

برگشت به بالا