خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش طرح اژدها کلاریس کودک

فرش طرح اژدها کلاریس کودک
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش طرح اژدها کلاریس کودک فرش طرح اژدها کلاریس کودک فرش طرح اژدها کلاریس کودک فرش طرح اژدها کلاریس کودک فرش طرح اژدها کلاریس کودک

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
شانه :
700
تراکم :
3300
جنس نخ خاب :
پلی استر
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
107100215
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
1,125,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

تولید فرش چاپی کودک، با چاپ طرح و رنگ روی فرش سفید خام صورت می گیرد. فرش سفید خام در ابعاد 6 متری، 1.5 در 2.25  و ..... تولید می شود و سپس طرح مورد نظر با دستگاه های پیشرفته چاپ می شود.
فرش طرح اژدها کلاریس کودک یکی از طرح های فرش چاپی کودک است که با دنیایی از رنگ طراحی شده است و تزریق رنگ از طریق دستگاه سابلیمیشن به بافت فرش نفوذ کرده است.
محصولات بافت، دارای پالت رنگی 5 تا 10 رنگ است ولی پالت رنگ بندی فرش های جدید کودک چاپی نامحدود است از این رو طرح های محصولات چاپی کودک برای کودکان جذابیت بیشتری دارد.

خرید اینترنتی فرش اتاق کودک طرح اژدها
در فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک، دنیایی از طرح های زیبای فرش کودکانه جذاب موجود است که به صورت بافت و  چاپی دسته بندی شده اند. شما می توانید خرید فرش کودک ارزان را به صورت اینترنتی و یا حضوری انجام دهید.
شما می توانید فرش باکیفیت کودک را با قیمت درب کارخانه در طرح های زیبا از این تولیدی خریداری کنید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

وقتی صحبت از کیفیت بالای فرش بچه گانه به میان می آید یعنی آن محصول با الیافی بافته شده باشد که بدون پرز و ضدحساسیت باشد و در برابر شست و شو مقاوم باشد و آلودگی را جذب نکند. تمامی محصولات فروشگاه فرش کاشانک با الیاف پلی استر هیت ست شده که بهترین نوع الیاف است بافته شده است.

برگشت به بالا