خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش کارتونی ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی

فرش کارتونی ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش کارتونی ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی فرش کارتونی ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی فرش کارتونی ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی فرش کارتونی ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی فرش کارتونی ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
شانه :
700
تراکم :
3300
جنس نخ خاب :
پلی استر
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
107100202
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
1,125,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

طرح فرش کارتونی ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی بر اساس این انیمیشن بسیار جذاب توسط تولید کنندگان ارائه گشته تا خانواده ها بتوانند چیدمان وسایل اتاق کودک خود را طبق طرح مورد علاقه او انجام دهند. امکان خرید فرش کودک کارتونی ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی کلاریس از طریق فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک برای متقاضیان به صورت مستقیم و بی واسطه فراهم می باشد.
مشخصات فرش ماشینی کودک
تولید فرش کودک اصولا با تراکم پایینی از گره صورت می پذیرد که بدین علت از قیمت مناسبی نیز برخوردار است. هم چنین الیاف بافت ابریشم گونه پلی استر به کار رفته در آن علاوه بر برخورداری از قیمت مناسب، دارای شفافیت و درخشندگی است که رنگ های شاد طرح های کودکانه توسط آن جلوه بسیار بیش تری پیدا خواهند کرد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش کودک کارتونی ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی کلاریس
فروشگاه فرش کاشانک از معدود مراکز فروش فرش کلاریس چاپی در طرح های مختلف کودکانه و فانتزی می باشد که افراد به واسطه آن می توانند از طرح مورد علاقه خود و کودکشان بهره مند گردند. چرا این تکنولوژی سبب تولید انواع طرح های دلخواه و مورد علاقه افراد شده است. خرید فرش کارتونی کودک انیمیشن ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی با قیمت مناسب و کیفیت چاپ عمقی کلاریس برای متقاضیان فراهم می باشد.

برگشت به بالا