خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

گلیم فرش طرح مراکشی

گلیم فرش طرح مراکشی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
گلیم فرش طرح مراکشی

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
6 رنگ
شانه :
320
تراکم :
600
جنس نخ خاب :
پروپیلن
دستگاه بافت :
شونهر
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
00261
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
1,740,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

گلیم فرش طرح مراکشی یکی از طرح ها و سبک های جدید انواع فرش فانتزی می باشد که اولین بار در کشور مراکش رونمایی شد و استقبال از طراحی آن تولید این محصول را در دسته بندی های مختلف از فرش های ماشینی از جمله گلیم در شهر کاشان امکان پذیر ساخت. طراحی ساده و در عین حال زیبای این محصولات امکان انتخاب این فرش را برای دکوراسیون های امروزی و مدرن میسر نموده است که به راحتی در فروشگاه فرش کاشانک با ابعاد مختلف می توانید آن را تهیه نمایید.
خرید فرش ماشینی فانتزی سبک مراکشی نقره ای
در این فروشگاه به شکل مستقیم و بدون واسطه مهیا می باشد.
ویژگی گلیم فرش طرح مراکشی

به دور از بحث طراحی این گلیم از دیگر مشخصه های بافت این فرش می توان به تراکم بافت این محصول اشاره نمود که به صورت گلیم 320 شانه تراکم 600 بافته می شود. استفاده از این تراکم بافت برای این نوع از گلیم ها سبب می گردد تا این نوع از محصولات مناسب برای مکان های با تردد بالا باشد. از دیگر ویژگی های این نوع از گلیم که استفاده از آن به عنوان فرش اتاق خواب بهترین گزینه می باشد را می توان طیف 6 رنگ به کار رفته در این محصولات بیان نمود که به نوعی در زیبایی طراحی نقوش فرش تاثیر دارد. 

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش ماشینی فانتزی سبک مراکشی نقره ای
فروشگاه فرش کاشانک به منظور دستیابی هموطنان از اقصی نقاط کشور به خرید فرش ماشینی فانتزی سبک مراکشی نقره ای امکان خرید مستقیم فرش که هم به صورت خرید از کارخانه و هم به شکل خرید اینترنتی از فروشگاه آنلاین فرش کاشانک مهیا است را امکان پذیر ساخته است تا با حذف دلالان و واسطه ها امکان خرید فرش با قیمت تولیدی برای هموطنان امکان پذیر گردد.

برگشت به بالا