خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

مدل گلیم فرش اتاق خواب

مدل گلیم فرش اتاق خواب
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
مدل گلیم فرش اتاق خواب

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
6 رنگ
شانه :
320
تراکم :
600
جنس نخ خاب :
پروپیلن
دستگاه بافت :
شونهر
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
002626n
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
1,740,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

یکی از طرح های بافت فرش های ماشینی استفاده از طرح های فرش چهل تیکه می باشد که در طراحی مدل گلیم فرش اتاق خواب که در بالا مشاهده می نمایید و از طراحی های به روز می باشد، استفاده گشته است به نوعی که می توان از این طرح گلیم به عنوان جدیدترین مدل گلیم فرش اتاق خواب نام برد.
این طرح گلیم را که ترکیبی از طرح های سنتی و مدرنیته می باشد را به سبب تم رنگ زمینه فرش نقره ای می توانید در هر هارمونی رنگی دکوراسیون مورد استفاده قرار دهید. در باب ابعاد تولیدی این فرش نیز می توان به سایز گلیم فرش 6 متری به همراه ابعادی هم چون سایز فرش پادری، روپله ای و ابعاد 1*1، 1.5*1 و 2.25* 1.5 اشاره نمود.
خصوصیات گلیم فرش اتاق خواب
به سبب تردد بالا در اتاق خواب بهتر است از دسته فرش هایی استفاده گردد که از تراکم گره ایی پایینی برخوردار هستند زیرا تراکم پایین به علت ظرافت کمتر در اثر پاخور شدن دفورمه نمی گردد و همچنین به علت آلودگی بالا در این محل ها بر اثر رفت و آمد باید وزنی سبک را دارا باشند که امکان حمل راحت و شستشو را داشته باشد و همین مشخصات بوده که منجر به این گشته تا در تولید این محصولات از تراکم عرضی 320 و تراکم طولی 600 استفاده نمایند. البته از تاثیر نوع الیاف در این زمینه نیز نباید غافل شد. در میان انواع مختلف الیاف های بافت بهترین گزینه با این تراکم برای گلیم ها را می توان الیاف پروپیلن اشاره نمود که مقاوم می باشد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

جدیدترین مدل گلیم فرش اتاق خواب
اگر به دنبال ارزان ترین و به روز ترین طرح فرش اتاق خواب هستید می توانید از وب سایت فرش کاشانک با ارائه متنوع ترین طرح های گلیم ماشینی مناسب برای اتاق خواب به جدیدترین مدل گلیم فرش اتاق خواب دست یابید. دسترسی به فروشگاه اینترنتی این مجموعه علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه با ایجاد امکان مقایسه و مشاهده انواع طرح های فرش سبب می گردد تا خریدار به راحتی بتواند در دنیایی از تنوع دست به خرید بزند.

برگشت به بالا