خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

گلیم ماشینی طرح ترنج دار کاشان

گلیم ماشینی طرح ترنج دار کاشان
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
گلیم ماشینی طرح ترنج دار کاشان

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
6 رنگ
شانه :
320
تراکم :
600
جنس نخ خاب :
پروپیلن
دستگاه بافت :
شونهر
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
002623a
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
1,740,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

گلیم ماشینی طرح ترنج دار کاشان یکی از انواع طراحی هایی به شمار می رود که مناسب برای مشتریانی است که ارجحیت انتخاب آن ها در فرش به سمت فرش های طرح ترنج نسبت به طرح فرش افشان است. به همین جهت در مدل های مختلفی این گلیم طرح ترنج توسط فروشگاه فرش کاشانک مورد تولید قرار گرفته است که با مراجعه به وب سایت آن می توانید آن را مشاهده نمایید.
در تولید این دسته از گلیم های ماشینی ترنج دار از طیف و تم رنگ زمینه خنثی هم چون فرش نقره ای استفاده شده است تا بتوان این رنگ گلیم فرش را برای هر هارمونی رنگ دکوراسیونی مورد استفاده قرار داد.
در باب مشخصه های دیگر این نوع از گلیم ها می توان به بافت آن با تراکم عرضی 320 و تراکم طولی 600 و تعداد 6 پالت رنگی واقعی اشاره نمود که در تولید این محصولات به کار می رود.
برای نخ خاب بافت این دسته از محصول از نوع الیاف پلی پروپیلن استفاده می نمایند که از الیاف مقاوم و وزن سبک مناسب برای این نوع از گلیم فرش ها است که هم از لحاظ کیفیت این گلیم را مطلوب کرده و هم قیمت مناسبی را برای آن رقم زده است.
در باب تهیه این نمونه از گلیم فرش ماشینی کاشان با این خصوصیات و طرح می توانید به فروشگاه فرش کاشانک با در نظر گرفتن فروش گلیم ماشینی طرح ترنج دار مراجعه نمایید و به خرید این محصول دست یابید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فروش گلیم ماشینی طرح ترنج دار
فروشگاه فرش کاشانک در باب رفع نیاز خریداران با هر سلیقه و فرهنگی و با در نظر گرفتن امکان دسترسی به گلیم ماشینی کاشان در سراسر جهان امکان فروش گلیم ماشینی طرح ترنج دار به شکل مستقیم و بدون واسطه به دو شیوه حضوری و آنلاین را مهیا نموده است تا خریداران بتوانند به راحتی و قیمت مناسب این محصولات را تهیه نمایند.

برگشت به بالا