خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

گلیم ماشینی 6 رنگ

گلیم ماشینی 6 رنگ
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
گلیم ماشینی 6 رنگ

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
6 رنگ
شانه :
320
تراکم :
600
جنس نخ خاب :
پروپیلن
دستگاه بافت :
شونهر
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
002612
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
1,740,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

به منظور رفع نیاز خریداران در جهت خرید انواع گلیم فرش های کاشان به عنوان کف پوش ارزان قیمت، تنوع این تولیدات هم از لحاظ طراحی ظاهری و هم از لحاظ مشخصات بافت این محصولات از تراکم گرفته تا تعداد رنگ به کار رفته در این محصولات تنوع زیادی را به همراه دارد که گلیم ماشینی 6 رنگ بافته شده به صورت گلیم 320 شانه تراکم 600 یکی از آن ها می باشد. این نوع از گلیم فرش که یکی از انواع گلیم های تولیدی در شهر فرش کاشان توسط فروشگاه فرش کاشانک می باشد را می توانید با دنیایی از طرح و رنگ بسته به سلیقه و در نظر گرفتن بحث دیزاین داخلی منازل خریداری نمایید.
از ویژگی های بافت این محصولات در کنار تعداد رنگ به کار رفته در فرش و تراکم آن می توان به نوع الیاف پلی پروپیلن اشاره داشت که علاوه بر مقاومت بالا دارای عدم جذب رطوبت می باشد و همین موضوع انتخاب این محصول را مناسب به عنوان گلیم فرش آشپزخانه یا حتی اتاق خواب می نماید.
به جهت تهیه این دسته از فرش های ماشینی کاشان می توانید به شکل حضوری یا آنلاین به خرید و قیمت گلیم 320 شانه 6 رنگ دست یابید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید و قیمت گلیم 320 شانه 6 رنگ
فروشگاه فرش کاشانک
در قبال تقاضای بالای هموطنان برای خرید گلیم فرش ماشینی کاشان به عنوان یک فرش ارزان قیمت و دارای کیفیت مطلوب در کنار در نظر گرفتن شیوه های خرید مستقیم و بدون حضور واسطه ارائه ضمانت کیفیت و تضمین قیمت را نیز برای محصولات خود در نظر گرفته است تا متقاضیان با خیالی آسوده از همه طرف به خرید و بررسی قیمت گلیم 320 شانه 6 رنگ بپردازند.

برگشت به بالا