خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

گلیم فرش فانتزی جدید

گلیم فرش فانتزی جدید
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
گلیم فرش فانتزی جدید

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
6 رنگ
شانه :
320
تراکم :
600
جنس نخ خاب :
پروپیلن
دستگاه بافت :
شونهر
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
00266
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
1,740,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

عکس گلیم فرش را که در بالا مشاهده می نمایید یکی از انواع طرح های ترکیبی از طراحی مدرن و سنتی بافت گلیم بوده که تحت نام گلیم فرش فانتزی جدید در فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک به بازار ارائه می گردد. این نوع از گلیم فرش را که بهترین گزینه مفروش ساختن برای فرش اتاق خواب و حتی فرش آَشپزخانه می باشد را می توانید در ابعاد مختلفی از سایز فرش 6 متر گرفته تا دیگر ابعاد بسته به نیاز خود خریداری نمایید.
به منظور خرید این محصول با بررسی لیست قیمت خرید مدل گلیم فرش فانتزی جدید به راحتی می توانید از وب سایت فرش کاشانک به بررسی و مشاهده این محصول بپردزاید.
ویژگی گلیم فرش فانتزی
از مشخصه های بافت گلیم های فانتزی ارائه شده در فروشگاه فرش کاشانک می توان به تراکم گره ای این محصول که به صورت تعداد گره عرضی 320 و تعداد گره طولی 600 در یک متر مربع از فرش می باشد، اشاره داشت که این گلیم را به صورت فرش 320 شانه تراکم 600 معرفی می نماید. به کار گیری تعداد 6 پالت رنگ واقعی در طراحی این محصولات و استفاده از نوع الیاف پروپیلن به عنوان نخ خاب این محصول که با دستگاه فرش بافی شونهر بافته می شود از مشخصه های این نمونه از گلیم های ماشینی می باشد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

لیست قیمت خرید مدل گلیم فرش فانتزی جدید
فروشگاه فرش کاشانک با راه اندازی وب سایت اینترنتی خود این امکان را فراهم نموده است تا خریداران به دور از نحوه خرید به راحتی در ابتدا به مقایسه و مشاهده عکس گلیم فرش های این مجموعه پرداخته و با بررسی قیمت این محصولات نسبت به سایر فروشگاه ها به راحتی بتوانند در زمینه خرید تصمیم گیری نمایند. بدین جهت به منظور بررسی لیست قیمت خرید مدل گلیم فرش فانتزی جدید امکان بررسی آن در فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک مهیا شده است.

برگشت به بالا