خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

گلیم ماشینی مدرن طرح مربعی

گلیم ماشینی مدرن طرح مربعی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
گلیم ماشینی مدرن طرح مربعی

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
6 رنگ
شانه :
320
تراکم :
600
جنس نخ خاب :
پروپیلن
دستگاه بافت :
شونهر
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
002617
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
1,740,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

گلیم ماشینی مدرن طرح مربعی یکی از طرح های خاص و جدید ارائه شده توسط فروشگاه فرش کاشانک می باشد که به صورت فرش 320 شانه تراکم 600 بافته می شود. تراکم پایین این محصولات و به نوعی بافت تخت این فرش ها بوده که انتخاب این دسته از گلیم های ماشینی را مناسب برای مکان هایی با تردد بالا نموده است. زیرا علاوه بر عدم دفورمگی در ظاهر به سبب وزن سبک امکان شستشوی راحت تر را به همراه دارد.
این دسته از گلیم ماشینی با الیاف پروپیلن بافته می شوند که فاقد پرزدهی بوده و دارای مقاومت بالایی است. علاوه بر بحث کیفیت مطلوب این دسته از فرش ها می توان قیمت مناسب این محصولات را نیز از مزیت کاربرد این نوع الیاف در بافت بیان نمود که امکان خرید را با توجه به نوسانات اقتصادی در جامعه برای تمامی اقشار امکان پذیر نموده است.
امکان خرید این نمونه از گلیم فرش های ماشینی کاشان به همراه دیگر طرح های به روز این مجموعه را می توانید  به صورت خرید اینترنتی گلیم ماشینی مدرن طرح مربعی از فروشگاه فرش کاشانک با دریافت گارانتی کیفیت خریداری نمایید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید اینترنتی گلیم ماشینی مدرن طرح مربعی
به منظور خرید اینترنتی گلیم ماشینی مدرن طرح مربعی یکی از طرح های فانتزی بافت گلیم می تواتید از فروشگاه فرش کاشانک به منظور دسترسی آسان برای خرید با صرف کمترین زمان و عدم پرداخت هزینه های بالا به این شیوه به خرید اقدام نمایید. البته برای افرادی که هنوز در پی پیشرفت تکنولوژی به دنبال خرید های فیزیکی هستند نیز این مجموعه خرید حضوری را در کنار خرید آنلاین در نظر گرفته است.

برگشت به بالا