خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

زیباترین فرش ماشینی گل برجسته کاشان طرح وینیتج

زیباترین فرش ماشینی گل برجسته کاشان طرح وینیتج
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
زیباترین فرش ماشینی گل برجسته کاشان طرح وینیتج زیباترین فرش ماشینی گل برجسته کاشان طرح وینیتج زیباترین فرش ماشینی گل برجسته کاشان طرح وینیتج زیباترین فرش ماشینی گل برجسته کاشان طرح وینیتج زیباترین فرش ماشینی گل برجسته کاشان طرح وینیتج

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
1200
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
9121615HB
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
2,100,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

بیشترین سبک تولید فرش های ماشینی مرتبط به سبک های مدرن بوده که اکثرا مورد علاقه خردیداران بسیاری قرار گرفته است.
فرش ماشینی وینتیج یکی از انواع تولیدات مرتبط با این نمونه می باشد که با طرح و رنگ های جذاب و متفاوت در اختیار خریداران قرار می گیرد. استفاده از طیف طراحی های ساده با رنگ بندی های لایت را می توان از ویژگی های فرش ماشینی وینتج معرفی نمود که در تراکم های مختلف به شکل فرش ساده یا فرش وینیتج گل برجسته روانه بازار می گردد.
زیباترین فرش ماشینی گل برجسته کاشان طرح وینیتج در این زمینه را همان طور که در بالا مشاهده می نمایید می توانید به صورت عکس فرش به شکل آنلاین مشاهده و سپس مورد خریداری قرار دهید. خرید زیباترین فرش ماشینی گل برجسته کاشان طرح وینیتج علاوه بر شکل آنلاین به صورت حضوری نیز از فروشگاه فرش کاشانک قابل خریداری می باشد.
در باب تراکم بافت این محصول می توان به فرش 1200 شانه تراکم 3600 اشاره نمود که با نخ آکریلیک هیت ست شده به همراه هایبالک مورد تولید قرار می گیرد. البته استفاده از تکنولوژی نوین بافت در این محصولات و طی هشت رنگ واقعی را می توان از دیگر ویژگی های این فرش کهنه نمای کاشان معرفی نمود که در باب کیفیت و زیبایی اثر گذار می باشد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید زیباترین فرش ماشینی گل برجسته کاشان طرح وینیتج
فروشگاه فرش کاشانک یکی از تولید کننده و عرضه کنندگان قدر در شهر فرش کاشان می باشد که توانسته با ارائه متنوع ترین طرح و رنگ بندی فرش در دسته های مختلف از جمله فرش های وینیتج ماشینی که به صورت گل برجسته بافته می شوند، پاسخگوی نیاز بسیاری از خریداران باشد. فلذا همین موضوع سبب گشته تا خریدارانی که به دنبال خرید زیباترین فرش ماشینی گل برجسته کاشان طرح وینیتج هستند برای خرید از این وب سایت اینترنتی با امکان خرید آنلاین و حضوری دیدن نمایند.

برگشت به بالا