خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش ۱۲۰۰ شانه گل برجسته وینیتج طرح جدید

فرش ۱۲۰۰ شانه گل برجسته وینیتج طرح جدید
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ۱۲۰۰ شانه گل برجسته وینیتج طرح جدید فرش ۱۲۰۰ شانه گل برجسته وینیتج طرح جدید فرش ۱۲۰۰ شانه گل برجسته وینیتج طرح جدید فرش ۱۲۰۰ شانه گل برجسته وینیتج طرح جدید فرش ۱۲۰۰ شانه گل برجسته وینیتج طرح جدید فرش ۱۲۰۰ شانه گل برجسته وینیتج طرح جدید فرش ۱۲۰۰ شانه گل برجسته وینیتج طرح جدید

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
1200
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
9121610HB
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
2,100,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

یکی از جدیدترین تراکم های بافت فرش های ماشینی وینتیج روانه شده به بازار فرش در شهر فرش کاشان را می توان فرش 1200 شانه وینتیج معرفی نمود که به شکل فرش ساده و فرش گل برجسته وینیتیج تولید آن صورت می گیرد. این دسته از محصولات که علاوه بر زیبایی ظاهری به سبب بافت با الیاف آکریلیک هیت ست شده که از مرغوب ترین نوع الیاف بافت فرش به شمار می رود از کیفیت بالایی برخوردار است را می توانید با طرح های مختلف این محصول هم چون فرش ۱۲۰۰ شانه گل برجسته وینیتج طرح جدید از فروشگاه فرش کاشانک تهیه نمایید.
البته موضوعی که در بحث خرید فرش وینتیج گل برجسته مطرح می گردد بحث بررسی قیمت فرش ۱۲۰۰ شانه گل برجسته وینیتج طرح جدید می باشد که از دغدغه های اصلی برای خریداران به شمار می رود. که در زمینه این دغدغه اصلی نیز فروشگاه فرش کاشانک با در نظر گرفتن فروش مستقیم و بدون واسطه سبب گشته تا فرش با قیمت تولیدی به خریداران عرضه گردد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فرش ۱۲۰۰ شانه گل برجسته وینیتج طرح جدید در فروشگاه فرش کاشانک با دو تم رنگی فرش لاکی و فرش پرتقالی تولید گشته است که این موضوع تناژ رنگی خاصی را برای انتخاب یک فرش مناسب برای منازل مهیا کرده است که بسته به سلیقه متقاضی خرید آن صورت می گیرد.

برگشت به بالا