خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش وینتیج گل برجسته 1200 شانه آکریلیک

فرش وینتیج گل برجسته 1200 شانه آکریلیک
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش وینتیج گل برجسته 1200 شانه آکریلیک فرش وینتیج گل برجسته 1200 شانه آکریلیک فرش وینتیج گل برجسته 1200 شانه آکریلیک فرش وینتیج گل برجسته 1200 شانه آکریلیک فرش وینتیج گل برجسته 1200 شانه آکریلیک

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
1200
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
9121608HB
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
2,100,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

اگر دکوارسیون شما مدرنیته است و به دنبال جدیدترین طرح فرش ماشینی هستید پیشنهاد گروه تولیدی فرش کاشانک به شما، فرش وینتیج گل برجسته 1200 شانه آکریلیک است که با زیباترین طرح و بهترین رنگ بافته شده است.
فرش پتینه یا فرش کهنه نما و وینتیج از مدرن ترین محصولات است که شبیه قالی های عتیقه است و با بهترین الیاف آکریلیک و هایبالک هیت ست شده بافته شده است.
این فرش ماشینی مدرن کاشان، با شانه 1200 و تراکم 3600 بافته می شود و بسیار زیبا و به روز است و با 8 پالت رنگی بافته می شود.
از جمله ویژگی های این طرح را می توان به ریز بافت بودن، زیبایی طرح، کیفیت بالا اشاره کرد. این فرش ماشینی طرح کهنه برای رفع نیاز مشتریان در تمامی سایزهای استاندارد بافته می شود.
طرح این محصول ساده است و می توانید با پرده های گل دار و مبلمان با طرح شلوغ ست کنید.
خرید فرش ماشینی گل برجسته 1200 شانه تراکم 3600 وینیتج
خرید فرش ماشینی از گروه تولیدی فرش کاشانک؛ یعنی دست یافتن به فرش باکیفیت با قیمتی ارزانتر از بازار. چون این گروه تولیدی تمامی محصولات را به صورت مستقیم به فروش می رساند. شما می توانید انواع فرش های وینتیج دستبافتگونه را به صورت حضوری و یا اینترنتی خریداری کنید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فرش های گل برجسته، از جمله فرش های لوکس کاشان هستند که نقش ها و طرح های آن، به صورت نقش برجسته است. در قسمت های فرو رفته از الیاف هایبالک و در قسمت های برجسته، الیاف آکریلیک هیت ست شده به کار رفته است.

برگشت به بالا