خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش صورتی طوسی کهنه نما

موجود نیست
فرش صورتی طوسی کهنه نما
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش صورتی طوسی کهنه نما فرش صورتی طوسی کهنه نما فرش صورتی طوسی کهنه نما فرش صورتی طوسی کهنه نما فرش صورتی طوسی کهنه نما

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
1000
تراکم :
3000
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
91023HB
وضعيت موجودي:
موجود نیست
اندازه :
رنگبندی :
1,284,600 تومان 
 
خرید اقساطی فرش
محصولات پیشنهادی

به کارگیری از محصولات مدرن اخیرا به جهت مدرنیته شدن سبک دکوراسیون های داخلی، بسیار افزایش یافته است. از نمونه های فرش ماشینی متناسب با این نوع دکوراسیون های داخلی می توان فرش صورتی طوسی کهنه نما را معرفی نمود که دارای نقش و نگاری سنتی و جلوه ای مدرن به جهت استفاده دز دکوراسیون های مختلف می باشد که به کار بردن آن در دکوراسیون مدرن سبب جذابیت فوق العاده فضا می گردد. امکان خرید ارزان فرش ماشینی طرح پتینه زمینه طوسی صورتی جدید از طریق فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک برای متقاضیان فراهم می باشد.
ویژگی های فرش کهنه نما
تولید فرش ماشینی کهنه نما که با اصطلاح وینتیج نیز از آن نام برده می شود، طبق نیاز بازار در تراکم های متعددی صورت می پذیرد که افراد برای مکان های مختلف می توانند از ان استفاده نمایند. به کارگیری از فرش وینتیج 1000 شانه با تراکم 3000 به عنوان فرش پذیرایی می تواند یکی از بهترین گزینه های انتخابی باشد، چرا که تراکم بالا در این محصول سبب ظرافت بافت و ریز نقشی آن و ایجاد تناسب و هارمونی با فضاهای مجلل و لوکس شده است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید ارزان فرش ماشینی طرح پتینه زمینه طوسی صورتی جدید
به منظور تهیه و خریداری فرش ماشینی طرح پتینه برای دکوراسیون های مدرن می توانید به فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک مراجعه نمایید. این فروشگاه آنلاین فرش ارائه دهنده متنوع ترین فرش های ماشینی مدرن و کلاسیک می باشد که مشتریان به واسطه آن می توانند برای تهیه محصول مورد نیاز خود اقدام نمایند. فروش فرش زمینه طوسی صورتی جدید پتینه با قیمت کارخانه متناسب با دکوراسیون های مدرن توسط این وب سایت فروشگاهی صورت می پذیرد.

برگشت به بالا