خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش پرتقالی کهنه نما

موجود نیست
فرش پرتقالی کهنه نما
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش پرتقالی کهنه نما فرش پرتقالی کهنه نما فرش پرتقالی کهنه نما فرش پرتقالی کهنه نما فرش پرتقالی کهنه نما فرش پرتقالی کهنه نما فرش پرتقالی کهنه نما فرش پرتقالی کهنه نما فرش پرتقالی کهنه نما فرش پرتقالی کهنه نما فرش پرتقالی کهنه نما

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
1000
تراکم :
3000
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
91021HB
وضعيت موجودي:
موجود نیست
اندازه :
رنگبندی :
1,284,600 تومان 
 
خرید اقساطی فرش
محصولات پیشنهادی

فرش پرتقالی کهنه نما را می توانید به عنوان فرش اتاق خواب با چیدمان نارنجی یا پرتقالی به کار گیرید. عدم وجود نقش و نگار در این فرش ماشینی سبب هارمونی آن با انواع دکوراسیون ها به ویژه فضاهای مدرنتیه شده است که افراد به راحتی می توانند از آن استفاده نمایند. امکان خرید زیباترین فرش پرتقالی طوسی وینتیج با قیمت کارخانه توسط فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک فراهم می باشد.
خصوصیات فرش کهنه نما 1000 شانه
از تراکم های عالی برای استفاده در فرش پذیرایی می توان به تراکم بالای هزار اشاره داشت که تولیدکنندگان از آن برای استفاده در تولید محصولات مدرن و پر فروشی چون فرش وینتیج کهنه نما نیز بهره مند شده اند. از همین رو به کارگیری از این فرش پر تراکم کهنه و قدیمی با ظرافت بافت بالا در مکان های کم تردد به جهت حفظ زیبایی و ظرافت بیش تری در آن به خریداران پیشنهاد می شود.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید زیباترین فرش پرتقالی طوسی وینتیج با قیمت کارخانه
یکی از معتبرترین مراکز خرید آنلاین انواع فرش وینتیج در رنگ بندی های متنوع، فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک است که دارای تنوع بالایی از تراکم های متعدد فرش وینتیج ماشینی به جهت کاربری های مختلف در طرح و رنگ بندی های متنوع به جهت سبک و هارمونی های دکوراسیون های مختلف می باشد که افراد به بهترین نحو می توانند از خرید زیباترین فرش طوسی پرتقالی کهنه نما با قیمت درب کارخانه برای دکوراسیون مدرن امروزی خود بهره مند گردند.

برگشت به بالا