خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش مدرن طوسی قرمز کهنه نما

موجود نیست
فرش مدرن طوسی قرمز کهنه نما
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش مدرن طوسی قرمز کهنه نما فرش مدرن طوسی قرمز کهنه نما فرش مدرن طوسی قرمز کهنه نما فرش مدرن طوسی قرمز کهنه نما فرش مدرن طوسی قرمز کهنه نما فرش مدرن طوسی قرمز کهنه نما

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
1000
تراکم :
3000
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
91014HB
وضعيت موجودي:
موجود نیست
اندازه :
رنگبندی :
1,284,600 تومان 
 
خرید اقساطی فرش
محصولات پیشنهادی

در گذشته تولید فرش بیش تر در رنگ های تند آتشین قرمز و لاکی صورت می گرفت که رفته رفته با تنوع یافتن صنعت فرش و مد، به رنگ بندی های فرش ماشینی افزوده شد. اما هنوز استقبال از فرش های زمینه قرمز و لاکی به جهت ایجاد فضایی جذاب در دکوراسیون های مدرن، بسیار مورد استقبال است که به همین جهت تولید کنندگان فرش مدرن طوسی قرمز کهنه نما را ارائه دادند. امکان خرید ارزان فرش ماشینی طرح پتینه زمینه طوسی قرمز جدید از طریق فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک فراهم می باشد.
خصوصیات فرش ماشینی 1000 شانه وینتیج
تولید فرش 1000 شانه با تراکم 3000 به علت برخورداری از از ظرافت بافت و ریز نقشی با عنوان فرش دستبافگونه نیز شناخته می شود که بدین جهت تولید کنندگان یکی از پر طرفدارترین سبک های فرش مدرن با نام فرش وینتیج کهنه نما را در این تراکم از فرش ماشینی تولید و ارائه نمود که بسیار مورد استقبال خریداران فرش ماشینی به جهت تهیه فرش پذیرایی های مدرن قرار گرفت.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید ارزان فرش ماشینی طرح پتینه زمینه طوسی قرمز جدید
فروشگاه فرش کاشانک تنها ارائه دهنده متنوع ترین و زیباترین رنگ بندی های فرش های ماشینی کهنه نما و قدیمی از محصولات فرش کاشان با قیمت مناسب و کیفیت درجه یک به شمار می آید که مشتریان به واسطه آن می توانند از خرید فرش ماشینی پتینه جدید با قیمت ارزان و انواع طرح در رنگ بندی فرش طوسی قرمز متناسب و دارای هارمونی با دکوراسیون های مدرن بهره مند گردند.

برگشت به بالا