خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش گل برجسته مدرن کهنه نما طرح ابر و بادی

موجود نیست
فرش گل برجسته مدرن کهنه نما طرح ابر و بادی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش گل برجسته مدرن کهنه نما طرح ابر و بادی فرش گل برجسته مدرن کهنه نما طرح ابر و بادی فرش گل برجسته مدرن کهنه نما طرح ابر و بادی فرش گل برجسته مدرن کهنه نما طرح ابر و بادی فرش گل برجسته مدرن کهنه نما طرح ابر و بادی

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
97424HB
وضعيت موجودي:
موجود نیست
اندازه :
1,850,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

از محصولات زیبا و مدرن امروزی که به عنوان کفپوش در دکوراسیون های مدرنتیه از هارمونی بسیار خوبی برخوردار است، می توان به فرش گل برجسته مدرن کهنه نما طرح ابر و بادی اشاره داشت که بدون هیچ گونه نقش و نگاری، با استفاده از رنگ بندی های به کار رفته در زمینه فرش به شکل ابر و بادی طراحی شده است. خرید و قیمت فرش کهنه نما ماشینی کاشان به صورت مستقیم از کارخانه برای مشتریان فراهم می باشد.
ویژگی های فرش ماشینی وینتیج کاشان
تولید فرش وینتیج در تراکم پایین سبب قیمت مناسب آن شده است که افراد با توان مالی مختلف تمایل به خرید آن دارند. به کارگیری از تراکم گره 700 و 2550 در قسمت عرضی و طولی و طراحی قدیمی نما سبب تناسب این محصول برای دکوراسیون های مدرن با تردد بیش تر به لحاظ پاخور و قیمت فرش شده است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید و قیمت فرش کهنه نما ماشینی کاشان
از تولیدات فرش کاشان می توان به طرح ها و سبک های امروزی از فرش ماشینی اشاره نمود که بسیار مورد استقبال خریداران است. شرکت فرش کاشانک در راستای تامین نیاز بازار به بهترین نحو امکان خرید اینترنتی فرش ماشینی کهنه نما کاشان با قیمت کارخانه را برای مشتریان به صورت مستقیم و غیر حضوری در متنوع ترین مدل ها فراهم آورده است.

برگشت به بالا