خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش ماشینی گل برجسته طرح قدیمی 700 شانه

موجود نیست
فرش ماشینی گل برجسته طرح قدیمی 700 شانه
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی گل برجسته طرح قدیمی 700 شانه فرش ماشینی گل برجسته طرح قدیمی 700 شانه فرش ماشینی گل برجسته طرح قدیمی 700 شانه فرش ماشینی گل برجسته طرح قدیمی 700 شانه فرش ماشینی گل برجسته طرح قدیمی 700 شانه

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
97423HB
وضعيت موجودي:
موجود نیست
اندازه :
1,850,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

از محصولات مدرن فرش کاشان که اخیرا بسیار مورد استقبال خریداران واقع شده، می توان به فرش ماشینی گل برجسته طرح قدیمی 700 شانه اشاره داشت که از هارمونی بسیار خوبی با دکوراسیون های مدرن برخوردار است. امکان خرید اینترنتی فرش طرح قدیمی با بهترین قیمت برای خریداران از طریق وب سایت فرش کاشانک فراهم است.
ویژگی های فرش ماشینی طرح قدیمی
تولید فرش ماشینی کهنه نما یا قدیمی امروزه با روش و سبک مدرن دوا شور کردن با استفاده از پودر سفید گری به نام هیپوکلریت کلسیم صورت می پذیرد که در این روش الیاف فرش فلس خود را از دست داده و رنگ ها نیز از حالت واقعی خود خارج می شود که بدین صورت فرش به شکلی کهنه و قدیمی در می آید و به همین دلیل به عنوان فرش کهنه نما نام برده می شود.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید اینترنتی فرش طرح قدیمی با بهترین قیمت
فروشگاه فرش کاشانک امکان خریداری انواع فرش کاشان در سبک های مدرن و کلاسیک را به صورت مستقیم از کارخانه با قیمتی مناسب برای خریداران فراهم آورده است. فروش آنلاین فرش کهنه نما قدیمی با قیمت کارخانه توسط این فروشگاه معتبر فرش بدون واسطه و به صورت غیر حضوری برای متقاضیان فراهم می باشد.

برگشت به بالا