خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش گل برجسته مدل قدیمی ترنج دار 700 شانه

موجود نیست
فرش گل برجسته مدل قدیمی ترنج دار 700 شانه
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش گل برجسته مدل قدیمی ترنج دار 700 شانه فرش گل برجسته مدل قدیمی ترنج دار 700 شانه فرش گل برجسته مدل قدیمی ترنج دار 700 شانه فرش گل برجسته مدل قدیمی ترنج دار 700 شانه فرش گل برجسته مدل قدیمی ترنج دار 700 شانه

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
97416HB
وضعيت موجودي:
موجود نیست
اندازه :
1,850,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

فرش گل برجسته مدل قدیمی ترنج دار 700 شانه، یکی از فرش های پتینه است که نقوش برجسته دارند و به دلیل داشتن طرح اصیل ایرانی، فضای منزل شما را متمایز و خاص می کند. این فرش ماشینی 700 شانه با تراکم 2550 گل برجسته، دارای ترنج زیبایی در مرکز است و طرح و رنگ آن شبیه قالی های عتیقه دستباف است و به همین دلیل جز فرش های ماشینی صادراتی ایرانی است.
رنگ زمینه این فرش گل برجسته کهنه نما ترکیبی از رنگ طوسی، قرمز و زغالی است که پهن کردن این فرش ماشینی در دکوراسیون، نوعی برجستگی به وجود می آورد.

به روزترین قیمت فرش دستباف گونه قدیمی طرح کهنه
در وب سایت فرش کاشانک، که زیر نظر گروه تولیدی فرش کاشانک اداره می شود انواع فرش های وینتیج مدرن در طرح های جدید با قیمت تولیدی و عمده ارائه می شود. شما می توانید به صورت حضوری و یا اینترنتی، به این طرح های زیبا دسترسی پیدا کنید. قیمت فرش 700 شانه وینتیج از قیمت 1200 شانه وینتیج کمتر است و وینتیج ساده کمی قیمت اش ارزانتر از وینتیج گل برجسته است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

در خرید اینترنتی فرش ماشینی، در وقت و هزینه شما صرفه جویی می شود و شما می توانید به طرح جدیدی که در بازار فرش هنوز نیامده است دسترسی پیدا کنید. چون جدیدترین طرح های فرش ماشینی قبل از اینکه وارد بازار شوند در فروشگاه های اینترنتی به نمایش گذاشته می شوند.

برگشت به بالا