خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش 700 شانه گل برجسته دستباف گونه کهنه نما

موجود نیست
فرش 700 شانه گل برجسته دستباف گونه کهنه نما
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش 700 شانه گل برجسته دستباف گونه کهنه نما فرش 700 شانه گل برجسته دستباف گونه کهنه نما فرش 700 شانه گل برجسته دستباف گونه کهنه نما فرش 700 شانه گل برجسته دستباف گونه کهنه نما فرش 700 شانه گل برجسته دستباف گونه کهنه نما

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
97407HB
وضعيت موجودي:
موجود نیست
اندازه :
1,850,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

تولید فرش ماشینی در تراکم گره 700 و 2550 یکی از پر طرفدارترین تراکم های فرش است که به همین علت از فروش بالایی برخوردار است و تولیدکنندگان سبک های مختلف مدرن و کلاسیک فرش را در این تراکم از فرش ماشینی تولید و ارائه می نمایند. فرش 700 شانه گل برجسته دستباف گونه کهنه نما از محصولات مدرنی است که به علت برخورداری از سبکی سنتی، در انواع دکوراسیون ها از هارمونی لازم برخوردار است. بهترین قیمت فرش 700 شانه دستباف گونه کاشان کهنه نما توسط فروشگاه فرش کاشانک ارائه گشته است.
مشخصات فرش ماشینی 700 شانه دستبافگونه وینتیج کاشان
تولید فرش وینتیج به دلیل برخورداری از طرفداران بسیار، در انواع تراکم ها صورت می پذیرد که تراکم فرش 700 شانه 2550 تراکم را می توان به عنوان پر فروش ترین به شمار آورد که هم به لحاظ قیمت و کیفیت مناسب و مطلوب مشتریان واقع شده و هم به لحاظ ظرافت و زیبایی مورد پسند سلیقه های مختلف افراد می باشد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

بهترین قیمت فرش 700 شانه دستباف گونه کاشان کهنه نما
فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک با عرضه مستقیم محصولات فرش کاشان توانسته است امکان خرید فرش 700 شانه کهنه نما دستبافگونه کاشان با بهترین قیمت را برای مشتریان فراهم سازد. هم چنین این فروشگاه آنلاین فرش تنوع بالایی از محصولات مدرن را جهت مرتفع سازی نیازهای متفاوت مشتریان در سبک های مختلف ارائه نموده که به صورت غیر حضوری می توانند از آن بهره مند گردند.

برگشت به بالا