خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش سرمه ای طرح افشان وینتیج

موجود نیست
فرش سرمه ای طرح افشان وینتیج
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش سرمه ای طرح افشان وینتیج فرش سرمه ای طرح افشان وینتیج فرش سرمه ای طرح افشان وینتیج فرش سرمه ای طرح افشان وینتیج فرش سرمه ای طرح افشان وینتیج

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
97052HB
وضعيت موجودي:
موجود نیست
اندازه :
1,850,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

یکی از طرح های پرفروش بافت فرش های ماشینی که از دسته فرش های بدون لچک و ترنج می باشد را می توان فرش طرح افشان معرفی نمود که در تولید انواع فرش های ماشینی و تراکم های مختلف از آن استفاده می شود. استقبال از این طرح فرش جدید سبب گشت تا این نمونه از طراحی در تولید فرش های وینتیج نیز به کار برده شود که در فروشگاه فرش کاشانک با ابعاد مختلف در اختیار خریداران قرار می گیرد.
تصویری که در بالا مشاهده می نمایید فرش سرمه ای طرح افشان وینتیج می باشد که به صورت فرش 700 شانه تراکم 2550 بافت می شود. این طرح فرش وینیتج پر فروش را که با تعداد هشت رنگ واقعی با الیاف آکریلیک هیت ست شده به همراه هایبالک بافت می شود را می توانید به عنوان یک فرش درجه یک برای منازل خود خریداری نمایید.
فروش فرش 700 شانه طرح افشان سرمه ای جدید کهنه نما در فروشگاه فرش کاشانک به دلیل استقبال از این طرح فرش به شکل مستقیم مهیا شده است تا متقاضیان این محصول بتوانند به راحتی به خرید این فرش های ماشینی که از قیمت مناسبی نیز به سبب فروش مستقیم برخوردار است، دست یابند.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فروش فرش 700 شانه طرح افشان سرمه ای جدید کهنه نما
فروشگاه فرش کاشانک از مجموعه های تولیدی شهر فرش کاشان به شمار می رود که با سرلوحه قرار دادن رضایت مشتریان به عنوان هدف اصلی خود امکان فروش را برای هموطنان به شکل مستقیم مهیا نموده است تا خریداران بتواند بسته به شرایط کاری خود در هر ساعت از شبانه روز با امکان مشاهده عکس فرش در طرح و رنگ بندی های مختلف با صرف کمترین زمان به محصولات مورد نظر خود به شکل آنلاین دست یابند. البته فروش فرش 700 شانه طرح افشان سرمه ای جدید کهنه نما علاوه بر شکل آنلاین به صورت حضوری نیز امکان پذیر می باشد.

برگشت به بالا