خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش وینتیج سرمه ای 700 شانه گل برجسته

موجود نیست
فرش وینتیج سرمه ای 700 شانه گل برجسته
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش وینتیج سرمه ای 700 شانه گل برجسته فرش وینتیج سرمه ای 700 شانه گل برجسته فرش وینتیج سرمه ای 700 شانه گل برجسته فرش وینتیج سرمه ای 700 شانه گل برجسته فرش وینتیج سرمه ای 700 شانه گل برجسته

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
تعداد رنگ به کار رفته :
شانه :
تراکم :
جنس نخ خاب :
دستگاه بافت :
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
97046HB
وضعيت موجودي:
موجود نیست
اندازه :
1,850,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

یکی از رنگ بندی های پر فروش در میان تنوع بالای رنگ بندی به کار رفته در فرش های ماشینی را می توان رنگ فرش سرمه ای بیان نمود که امروزه به سبب قرار گرفتن در دسته فرش های چرک تاب بسیار مورد تقاضا قرار گرفته است. به همین منظور از این طیف و تم رنگ زمینه در اکثر تولیدات فرش های ماشینی هم چون فرش وینیتج 700 شانه نیز استفاده نموده اند.
فروشگاه فرش کاشانک یکی از این مجموعه های تولیدی در شهر فرش کاشان می باشد که با ارائه متنوع ترین طرح و رنگ بندی پاسخگوی نیاز تمامی اقشار جامعه می باشد که فرش وینتیج سرمه ای 700 شانه نمونه ای این محصولات عرضه شده در این مجموعه با ابعاد استاندارد و سایز قالیچه و پادری می باشد.
در باب مشخصه های این نمونه از تولیدات علاوه بر تم رنگی و طراحی این فرش ها می توان به استفاده از تراکم گره ای 2550 در راستای طولی فرش اشاره داشت که در باب انسجام گره ها به کار برده می شود. استفاده از نوع الیاف آکریلیک هیت ست شده به همراه الیاف هایبالک برای نمایان سازی قسمت های برجسته فرش و استفاده از به روز ترین دستگاه فرش بافی را می توان از دیگر ویژگی های این محصول بیان نمود که در باب کیفیت این فرش را در زمره فرش های با کیفیت ممتاز قرار می دهد.
در باب خرید یک چنین فرش های ماشینی می توانید از فروشگاه فرش کاشانک با امکان خرید مستقیم فرش ماشینی وینتیج ( کهنه نما) کاشان زمینه سرمه ای به این محصول با ارائه ضمانت کتبی دست یابید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید مستقیم فرش ماشینی وینتیج ( کهنه نما) کاشان زمینه سرمه ای
فروشگاه فرش کاشانک به عنوان یکی از مجموعه های تولیدی و عرضه کننده انواع فرش ماشینی در شهر فرش کاشان در باب رفع نیاز خریداران در زمینه خرید انواع فرش ماشینی با بالاترین تنوع طرح و رنگ بندی امکان خرید و دسترسی به محصولات خود را به شکل مستقیم مهیا نموده است. به طوری که خرید مستقیم فرش ماشینی وینتیج ( کهنه نما) کاشان زمینه سرمه ای نیز به راحتی از این مجموعه به شکل حضوری یا آنلاین انجام می پذیرد.

برگشت به بالا