خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

جدیدترین فرش وینتیج 700 شانه گل برجسته

موجود نیست
جدیدترین فرش وینتیج 700 شانه گل برجسته
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
جدیدترین فرش وینتیج 700 شانه گل برجسته جدیدترین فرش وینتیج 700 شانه گل برجسته جدیدترین فرش وینتیج 700 شانه گل برجسته جدیدترین فرش وینتیج 700 شانه گل برجسته جدیدترین فرش وینتیج 700 شانه گل برجسته

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
97043HB
وضعيت موجودي:
موجود نیست
اندازه :
1,850,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

امروزه تغییر سبک زندگی ها به سمت مدرنیته شدن سبب گشته تا خریداران را به سمت خرید فرش های مدرن و فانتزی کاشان سوق دهد. که در باب یکی از انواع این دسته فرش های مدرن که با طراحی خاص خود علاوه بر حفظ اصالت با به روز بودن نظر بسیاری را به سمت خود معطوف کرده است را می توان فرش وینتیج 700 شانه معرفی نمود.
این فرش 700 شانه با تراکم 2550 که به نوعی توانسته در زمره پر فروش ترین تراکم های فرش قرار گیرد را با تعداد پالت هشت رنگ واقعی مورد بافت قرار می دهند که در باب مشاهده آن می توانید از فروشگاه فرش کاشانک دیدن نمایید و جدیدترین فرش وینتیج 700 شانه را مشاهده نمایید.
طراحی های ساده و رنگ بندی های لایت در این نمونه از محصولات این امکان را ایجاد می نماید که از این محصولات در هر نوع سبک دکوراتیوی استفاده گردد که این موضوع خود یکی از مزیت های انتخابی این فرش برای هموطنان به شمار می رود.
فروشگاه فرش کاشانک در باب رفع نیاز خربداران برای خرید این نمونه از تولیدات امکان خرید مستقیم فرش را به صورت مدل های جدید فرش وینتیج با لیست ارزان قیمت مهیا نموده است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

مدل های جدید فرش وینتیج با لیست ارزان قیمت
اگر به دنبال جدید ترین و به روز ترین طرح و رنگ بندی فرش های ماشینی هستید، می توانید از فروشگاه فرش کاشانک به مدل های جدید فرش وینتیج با لیست ارزان قیمت دست یابید. امکان خرید از این مجموعه به شیوه مستقیم به شکل حضوری و آنلاین در نظر گرفته شده است تا متقاضیان در هر نقطه از جهان بتوانند به خرید فرش کاشان دست یابند.

 

برگشت به بالا