خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش 700 شانه وینتیج با رنگ روشن

موجود نیست
فرش 700 شانه وینتیج با رنگ روشن
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش 700 شانه وینتیج با رنگ روشن فرش 700 شانه وینتیج با رنگ روشن فرش 700 شانه وینتیج با رنگ روشن فرش 700 شانه وینتیج با رنگ روشن فرش 700 شانه وینتیج با رنگ روشن

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
97017HB
وضعيت موجودي:
موجود نیست
اندازه :
1,850,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

تصویری را که در بالا مشاهده می نمایید از دسته فرش 700 شانه وینتیج با رنگ روشن به شمار می رود که با الهام گرفتن از طرح های فرش اصیل و دستبافت ایرانی با طراحی خاص و مدرن مورد تولید قرار گرفته است. این فرش 700 شانه وینتیج با تراکم 2550 بافت می شود را می توانید با این طیف رنگی برای منازل با وسعت کم برای دلباز کردن فضا و مکان های با تردد بالا به سبب این تراکم استفاده نمایید.
خرید اینترنتی فرش ماشینی 700 شانه وینتیج کاشان می تواند از مزایای زیادی برای خرید برخوردار باشد که در باب آن می توان به طراحی های خاص این محصولات برای استفاده آن ها در هر سبک دکوراتیوی اشاره داشت. از دیگر مزیت های این فرش های وینتیج کاشان نیز می توان قیمت مناسب آن را نسبت به نوع دستبافت این محصولات بیان کرد.
این دسته از فرش ماشینی که در طرح و اندازه های مختلف تولید می شود را می توانید بسته به سلیقه خود مورد انتخاب قرار دهید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید اینترنتی فرش ماشینی 700 شانه وینتیج کاشان
در باب خرید فرش وینتیج کاشان با کیفیت بالا و قیمت مناسب می توانید از فروشگاه فرش کاشانک با امکان خرید مستقیم و بدون واسطه فرش که منجر به عرضه فرش به قیمت کارخانه گشته است به این محصولات دست یابید. یکی از شیوه های که امروزه برای خرید این محصول رواج بیشتری دارد و در این مجموعه امکان پذیر گشته است را می توان خرید اینترنتی فرش ماشینی 700 شانه وینتیج کاشان بیان نمود که در کاهش زمان و هزینه برای خریداران تاثیر دارد.

برگشت به بالا