خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش کهنه نما 700 شانه جدید گل برجسته

موجود نیست
فرش کهنه نما 700 شانه جدید گل برجسته
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش کهنه نما 700 شانه جدید گل برجسته فرش کهنه نما 700 شانه جدید گل برجسته فرش کهنه نما 700 شانه جدید گل برجسته فرش کهنه نما 700 شانه جدید گل برجسته فرش کهنه نما 700 شانه جدید گل برجسته

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
97015HB
وضعيت موجودي:
موجود نیست
اندازه :
1,850,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

اگر به دنبال خرید اینترنتی فرش وینتیج با بهترین قیمت هستید می توانید از فروشگاه فرش کاشانک با ارائه متنوع ترین مدل های جدید فرش کهنه نما به این محصولات دست یابید. فرش کهنه نما 700 شانه جدید را که در بالا به صورت عکس مشاهده می نمایید یکی از به روز ترین طراحی های لایت فرش به شمار می رود که به شکل برجسته مورد بافت قرار گرفته است. در باب برجستگی این دسته از فرش های وینتیج علاوه بر الیاف آکریلیک هیت ست شده به عنوان نخ خاب فرش از الیاف هایبالک نیز استفاده می نمایند تا این فرش در طیف قرارگیری در مرحله آهار و گرما به صورت برجسته نمایان گردد.
البته در باب عملیات کهنه شدن این دسته از فرش های نو نیز می توان به عملیات دواشور شدن اشاره نمود که منجر به این می گردد تا فرش به شکل کهنه شده تبدیل شود.
در باب دیگر مشخصات این محصول می توان تراکم 2550 بافت گره های این فرش به همراه طیف هشت رنگ واقعی و بافت با دستگاه های به روز شرکت وندویل بلژیک را بیان نمود.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید اینترنتی فرش وینتیج با بهترین قیمت
فروشگاه فرش کاشانک علاوه بر ایجاد امکان خرید اینترنتی فرش وینتیج با بهترین قیمت برای خریداران، برای آن دسته از کسانی که خواستار خرید فیزیکی هستند نیز خرید به شکل حضوری را با قیمت مناسب و ارائه ضمانت کتبی کیفیت فراهم کرده است. پس بسته به شرایط خریداران به راحتی امکان خرید از این مجموعه مهیا می باشد.

برگشت به بالا