خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش کهنه نما 700 شانه کاشان گل برجسته

موجود نیست
فرش کهنه نما 700 شانه کاشان گل برجسته
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش کهنه نما 700 شانه کاشان گل برجسته فرش کهنه نما 700 شانه کاشان گل برجسته فرش کهنه نما 700 شانه کاشان گل برجسته فرش کهنه نما 700 شانه کاشان گل برجسته فرش کهنه نما 700 شانه کاشان گل برجسته

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
97013HB
وضعيت موجودي:
موجود نیست
اندازه :
1,850,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

از دسته طرح های فرش ترنج دار کاشان در تولید فرش های وینتیج را می توان به همین عکس فرش کهنه نما 700 شانه کاشان مربوط دانست که با ابعاد فرش وینتیج 6 متری، 9 و 12 متری و سایر ابعاد قالیچه و پادری روانه بازار می گردد.
ابعاد متنوع این محصول از مزیت های خرید فرش به شمار می رود که امکان انتخاب را برای هر وسعتی از منزل به همراه دارد. البته در انتخاب این نمونه از محصولات نیز همانند سایر فرش های ماشینی باید به رعایت قانون فاصله گذاری بین لبه فرش تا دیوار با فاصله 30 تا 50 سانتی توجه نمایید.
در باب خرید این طرح فرش کهنه شده می توانید از وب سایت فرش کاشانک دیدن نمایید و به خرید آنلاین فرش کهنه نما با بهترین قیمت از این مجموعه دست یابید. اما در باب قیمت مناسب این نمونه از فرش وینتیج گاها این مشغله ایجاد می گردد که آیا بخاطر بی کیفیت محصول این قیمت به خریداران عرضه می شود. در صورتی که به هیچ عنوان این گونه نبوده و تنها به علت فروش مستقیم و بدون حضور واسطه و حذف سود های اضافی بوده که سبب گشته تا فرش با کیفیت بالا و قیمت مناسب به خریداران عرضه گردد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید آنلاین فرش کهنه نما با بهترین قیمت
فروشگاه فرش کاشانک با تولید و عرضه فرش وینتیج کاشان با بهترین نوع الیاف از جنس آکریلیک هیت ست شده و هایبالک یک فرش کهنه نمای درجه یک را روانه بازار نموده است که با ضمانت و گارانتی هم از جهت قیمت و هم از جهت کیفیت به خریداران ارائه می گردد. به همین منظور خرید آنلاین فرش کهنه نما با بهترین قیمت در مجموعه فروشگاهی فرش کاشانک مهیا می باشد.

برگشت به بالا