خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش وینتیج ماشینی 700 شانه برجسته

فرش وینتیج ماشینی 700 شانه برجسته
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش وینتیج ماشینی 700 شانه برجسته فرش وینتیج ماشینی 700 شانه برجسته فرش وینتیج ماشینی 700 شانه برجسته فرش وینتیج ماشینی 700 شانه برجسته

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
97007HB
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
1,850,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

فرش وینتیج ماشینی 700 شانه یکی از محصولات فرش های ماشینی می باشد که با الهام گرفتن از فرش های عتیقه و قدیمی بافته می شود. به سبب قیمت بالای قالی های دستبافت عتیقه این دسته از فرش های ماشینی با قیمت مناسب روانه بازار گشته است که در شرکت فرش کاشانک با بالاترین تنوع طرح و طیف رنگی می توانید آن را مشاهده نموده و به خرید اقدام نمایید.
البته در کنار قیمت مناسب به سبب بافت این محصول با مرغوب ترین نوع الیاف از جنس آکریلیک هیت ست شده و هایبالک گرفته تا دستگاه های به روز شرکت وندویل بلژیک و استفاده از تعداد 8 رنگ واقعی در طراحی این محصولات را می توان از مشخصه های این بافت فرش بیان نمود که منجر به این گشته تا کیفیت بالای این محصولات ایجاد گردد.
به همین جهت در باب تهیه یک فرش وینتیج با کیفیت بالا و قیمت مناسب می توانید با خیالی آسوده به خرید از فروشگاه فرش کاشانک بپردازید. خرید اینترنتی فرش وینتیج ماشینی کاشان با بالاترین کیفیت دراین مجموعه در زمینه صرفه جویی در هزینه و زمان برای خریداران مهیا شده است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فرش وینتیج ماشینی کاشان
در باب تولید فرش های وینتیج ماشینی کاشان می توان مراحل تولید را همانند سایر فرش های ماشینی بیان نمود . تنها عاملی که منجر به این شده تا این محصول به صورت کهنه شده در آید قرار گیری در مرحله دواشور شدن می باشد که سبب می گردد تا فرش تولیدی به شکل فرش کهنه شده در آید.

برگشت به بالا