خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش کهنه نما کاشان 700 شانه

موجود نیست
فرش کهنه نما کاشان 700 شانه
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش کهنه نما کاشان 700 شانه فرش کهنه نما کاشان 700 شانه فرش کهنه نما کاشان 700 شانه فرش کهنه نما کاشان 700 شانه فرش کهنه نما کاشان 700 شانه

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
9702HB
وضعيت موجودي:
موجود نیست
اندازه :
1,850,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

یکی از نمونه های مختلف تولید فرش های ماشینی کاشان در شرکت فرش کاشانک، فرش کهنه نمای کاشان 700 شانه می باشد که به شکل ساده و گل برجسته بافت آن صورت می گیرد. دلیل این موضوع را برای تولید فرش وینیتج کاشان می توان تنوع و گستردگی این محصولات در بازار فرش بیان کرد که امروزه مورد توجه بسیاری از خریداران می باشد.
در واقع این دسته از فرش های ماشینی وینتج کاشان که بدین شکل مورد طراحی قرار گرفته اند به سبک فرش های قدیمی و عتیقه می باشند که به سبب پاخور شدن و مورد استفاده قرار گرفتن به این شکل تبدیل گشته اند. چرا که خیلی از خریداران به دنبال این دسته از فرش ها هستند. به همین منظور در دسته بندی تولیدات فرش ماشینی نیز با عملیات دواشور شدن فرش نو را به صورت فرش کهنه شده مورد تولید قرار می دهند تا خریداران و متقاضیان این دسته از فرش ها نیز بتوانند با بالاترین تنوع طرح این محصولات به خرید اقدام نمایند.
در زمینه خرید و قیمت فرش وینتیج یا کهنه نما 700 شانه کاشان می توانید با مراجعه به وب سایت فرش کاشانک به این اطلاعات لازم در این دسته دست یابید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید و قیمت فرش وینتیج یا کهنه نما 700 شانه کاشان
فروشگاه فرش کاشانک در جهت خرید فرش های ماشینی از جمله دسته های فرش وینتیج کاشان امکان خرید به شکل مستقیم را به دو شیوه خرید حضوری و آنلاین مهیا نموده است تا به راحتی متقاضیان بتوانند با خرید اینترنتی فرش از وب سایت فرش کاشانک به این محصولات با قیمت مناسب به سبب نبود واسطه ها دست یابند. قیمت فرش وینیتج یا کهنه نما 700 شانه کاشان که به شکل برجسته نیز بافت می شود نسبت به دیگر انواع فرش های وینتج تراکم بالاتر مناسب می باشد.

برگشت به بالا